Tieto cviky a tipy na masky, vám rýchlo pomôžu s odstránením dvojitej brady, ja som sa jej konečne zbavila

Druhá brada je problém, ako plných a aj štíhlych žien. Koniec koncov, priberanie na váhe, je len jednou z jej príčin. Medzi najčastejších vinníkov týchto ťažkostí možno identifikovať genetické predispozície, zmeny veku, ochabnutú kožu, rýchle chudnutie, a často pohyb so sklonenou hlavou.

 

Často sa na odstránenie tohto nedostatku ženy obracajú na plastických chirurgov alebo kozmetilógiu. Ale pozrite sa okolo: príroda nám dala mnoho liekov, ktoré môžu zbaviť podbradku doma .

Poviem ti o sedem prírodných prostriedkov, ktoré môžu prispieť k odstráneniu tohto nedostatku. A potom vás zoznámim s cvičením, ktoré je potrebné urobiť, aby sa dotiahli tvárové kontúry.

Ako odstrániť podbradok rýchlo

 1. Vaječné bielky
  Jednoducho zmiešajte 2 bielky, 1 polievková lyžica mlieka, 1 polievková lyžica medu, 1 polievková lyžica citrónovej šťavy a pár kvapiek mätového oleja. Ľahnite si na chrbát, relaxovať, dať masku na bradu, alebo na celú tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť 15-20 minút, potom opláchnite teplou vodou. Táto maska má nádhernú liftingový efekt: spevňuje pokožku, takže je pružná a vyhladí vrásky.
 2. Vitamín E
  Zvýšenie vitamínu E. Je obsiahnutý vo veľkom množstve v pečeni, arašidoch a zelenine. Tiež robiť oblasti brady masáž pomocou olejového roztoku vitamínu E. Zzvýši prietok krvi do tejto oblasti, a pokožka bude pružnejšia a hladká.
 3. Kakaové maslo
  Kakaové maslo vo vodnom kúpeli. Položil ho na brade 2 krát denne, veľmi jemnými pohybmi, bez natiahnutia kože. Tým sa zlepší jej pružnosť a znížiť ovisnutá čeľusť.
 4. Melón a jablkový džús
  Zmes melónu buničiny s jablkovou šťavou vyrovnáva tón pleti a pomáhajú odstrániť podbradok. Táto zmes sa aplikuje na bavlnené vankúšiky a nechať na koži po dobu 15-20 minút. Potom zmyť teplou vodou.
 5. Zeleného čaju
  Odporúčané piť niekoľko šálok zeleného čaju bez cukru denne k urýchleniu metabolizmu a schudnutiu. Vzhľadom k tomu, nadváha vedie k vzniku podbradku.
 6. Olej z pšeničných klíčkov
  Masírovaná zóna brady z oleja z pšeničných klíčkov každý deň po dobu asi 20 minút. Po 30 dňoch budú zrejmé výsledky. Brada značne znížená, táto oblasť bude sprísniená a príjemná na dotyk.
 7. Kokosový olej
  Masáž s kokosovým olejom urobí pre prevenciu tohto problému. Koža je pružná a napätá.

Prírodné prostriedky neposkytujú bleskové výsledky. Preto, aby sa dosiahol požadovaný účinok, je potrebné ich používať pravidelne, a nie menej ako jeden mesiac. Tiež by ste mali robiť špeciálne cvičenia pre svaly tváre – feysbilding, ktorý nielen ušetrí z podbradku, ale tiež pomáha ťahať celý obrys tváre. Dávame vám video, v ktorom uvidíte, čo robiť.

Robiť každodenné návyk a užiť si krásne kontúry tváre. A nezabudnite zdieľať typy s priateľmi!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>