Tento prírodný šampón umožní, aby vaše vlasy rástli ako bláznivé

Ak dávate prednosť použitiu 100% prírodných kozmetických prípravkov, potom tento recept je pre vás ideálny. Nájdenie prírodného šampónu na regáloch je takmer nemožné, takže prečo to neurobíte sami? 

Namiesto vystavovania vlasov škodlivým chemikáliám môžete pripraviť nasledujúci šampón a vychutnať si výhody, ktoré ponúka. To bude vaše vlasy zdravšie a stimulovať bláznivý rast vlasov.

Sóda na pečenie môže byť použitá na zlepšenie kvality vlasov a dôkladné očistenie od akéhokoľvek kondicionéra alebo šampónu, ktoré mu dodávajú zdravý lesk po niekoľkých procedúrach. Môžete ho použiť namiesto bežného šampónu.

Sójový šampón

Na začiatku môže byť ťažké umyť si vlasy bez penovej látky, ktorú obvykle vytvárajú šampóny, ale po niekoľkých umývaniach si na to zvyknete. A konečné výsledky vás ohromia.

Kombinujte 1 časť sódy na pečenie s 3 dielmi vody a zmes nalejte do malej fľaše. Napríklad, ak máte vlasy dĺžky ramien mix 2-3 2-3 polievkové lyžice sódy na pečenie s 3-násobným množstvom vody. Aplikujte zmes na suché alebo mokré vlasy, začínajúc koreňmi a prejdite až do konca. Nechajte ho 3 minúty a opláchnite. Opäť je normálne, že šampón nebude peniť, ako ste zvyknutí.

Po dôkladnom umytí vlasov aplikujte oplach ACV. Zmiešajte 1 diel ACV so 4 dielmi vody a pridajte niekoľko kvapiek svojho obľúbeného éterického oleja pre lepšiu vôňu. Nakloňte hlavu dozadu, aby ste sa octom nedostali do očí. Urobte opláchnutie na celú dĺžku vlasov, nechajte vyschnúť a obdivujte vaše lesklé, zdravé vlasy!

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>