Tento olej vám ušetrí artritídu, ischias a ďalších 50 ochorení lepšie ako tabletky

Použite tento olej na liečbu artritídy, reumatizmu, bolesti kĺbov a svalov! A zbavíte sa aj tých najzávažnejších foriem týchto chorôb!

Pravdepodobne ste počuli o širokom rozsahu použitia ricínového oleja. Tento úžasný prírodný olej ponúka rôzne zdravotné výhody a je mimoriadne užitočný pri liečbe mnohých chorôb.

Ricínový olej

Tento olej sa v Indii používa mnoho storočí. Ricínový olej je jeden z najbohatší obsahu oleja mastných kyselín, najmä kyseliny ricínolejovej, ktorá poskytuje svoje prekvapivé zdravotné výhody. Konkrétne tento olej je silné preháňadlo, má antivírusové, analgetické a antibakteriálne vlastnosti, to účinne lieči bolesti, bolesti chrbta, artritídy a ischias. Okrem toho zaobchádza s chronickou zápchou, zvlhčuje pokožku, stimuluje rast vlasov a tiež vylieva mnoho rôznych chorôb a porúch. Ricínový olej výrazne zvyšuje imunitný systém a lieči gastrointestinálne poruchy. A ak chcete, optimalizujte imunitný systém. Tento nádherný olej tiež lieči bradavice, jazvy po akné, rany, uhryznutie hmyzom a lipómy. Odporúča sa tiež vyrábať kompresie s teplým ricínovým olejom pre viac ako 50 chorôb.

Napríklad, ako je napríklad: artritída, žlčníka, žlčových kameňov, cirhóza, tesnenia v tenkom čreve, žalúdku, pečene, hernia, zápal slepého čreva, migrény, neuritída, roztrúsená skleróza, mozgová obrna, celulitída, neplodnosť, pásový opar, Parkinsonovej choroby, urémia, adhézie, trauma, kolitída, zápcha, epilepsia atď.

Pozrite si nižšie uvedené spôsoby použitia

Vzhľadom k silnému protizápalovému, analgetickému, antibakteriálnemu a protivírusovému pôsobeniu, to môže byť veľkou pomocou v prípade bolesti chrbta, artritída, ischias.

Povieme vám, ako ju používať:

Použite ricínový olej priamo do postihnutej oblasti a masírujte toto miesto dobre, jemnými a hladkými pohybmi. Opakujte to niekoľkokrát denne, kým nezažijete vylepšenia.

Iný spôsob použitia, ktorý tiež pomôže zlepšiť vaše kĺby a odstrániť bolesť:

1. Olej zohrejte vo vodnom kúpeli. Vložte do nej látku alebo gázu a pripevnite ju k postihnutému kĺbu. Udržte ju na postihnutom mieste celú noc.

2. Namočte handričku do teplého oleja a umiestnite ju na postihnuté miesta a na vrchu umiestnite fľašu s teplou vodou. Nechajte 45 minút. Pomáha redukovať zápaly a bolesť.

3. Na liečbu artritídy, reumatizmu, bolesti kĺbov a svalov sa používa horúci ricínový olej. Musí sa trieť do postihnutej oblasti 3 krát denne. Z tohto ricínového oleja sa aplikuje na postihnuté miesto a nechá sa ohriať pod vplyvom modrej lampy po dobu 5-10 minút (drží svetlomet vo vzdialenosti 35-40 cm od povrchu tela). Potom olej utrite, kým sa úplne nevysuší. Olej sa znovu aplikuje a postup sa opakuje.

Počas niekoľkých mesiacoch denného používania ricínového oleja týmto spôsobom môžete zbaviť aj tých najzávažnejších foriem artritídy.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>