Tento olej je zdravší než rybí tuk! Venujte mu svoju pozornosť, pretože je zásobárňou zdravia

O istých výhodách ľanového oleja ste počuli mnohokrát, ale len zriedka ste mu venovali svoju pozornosť. Je dôrazne odporúčaný lekárom ľuďom, ktorí nejedia ryby. Je široko používaný v medicíne a kozmetike. Avšak, ľanový olej je celkom vzácne nájsť v arzenále priemerného človeka. A veľmi márne …

Jo je pravda, že je strážca vašej krásy a zdravia.

Vlastnosti ľanového oleja

Ľanový olej má taký význam a prínos pre zdravie, ktoré spotrebúvajú tento výrobok a má zmysel pre každodenný život. Tiež špecifická je horká pachuť, je to rafinovaný ľanový olej, dá lahodnú chuť akémukoľvek jedlu.

Hodnota olej pre ľudské telo vďaka svojmu bohatému zloženiu, ako sú mastné kyseliny, rovnako ako makro a mikroprvky. Podľa obsahu omega-3 rybí olej je bohatšia o 2-krát. Takže pre tých, ktorí nemajú radi ryby – skutočná náhrada.

Typicky, ľanový olej sa užívaná ráno na lačno, tj 20-30 minút pred prvým jedlom. Olej môže byť pitý pred spaním, alebo po 20-30 minút po poslednom jedle. Jedna porcia ľanového oleja, to je  jedna lyžica. Ale skôr, než začnete poradiť sa so svojím lekárom. Tiež môže byť dosť, 1 krát za deň.

Tiež ho možno použiť ako masku na pokožku a vlasy. Akonáhle budete vedieť, ako úžasné to ovplyvňuje telo.

Tu je zázračný olej. Ak chcete vidieť pozitívny výsledok, je nutné používať ho najmenej dva mesiace.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>