Tento nápoj mi pomohol odstrániť bolesť kĺbov len za 5 dní! Pripravte si ho aj vy a garantujem onedlho zažijete úplnú úľavu

Keďže väčšina ľudí považuje bolesť kolena za synonymum slabosti a veku, len zriedka sa sťažujú na túto chorobu. Vďaka tejto mentalite niekoľko ľudí toleruje bolesti kolena, kým nebude príliš neskoro. Čo väčšina ľudí nevie, je, že bolesti kolena sú bežné a môžu sa vyskytnúť ľubovoľnej osobe akéhokoľvek veku a pohlavia. Ak sa bolesť nevylučuje včas, môže to spôsobiť poškodenie a ovplyvniť posun kolena. Môžete ľahko liečiť bolesť kolena a kĺbov prirodzeným použitím prirodzeného lieku a odpudzujú bolesť v priebehu niekoľkých dní.

Bežné príčiny bolesti kolena a kĺbov

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobovať bolesť kĺbov alebo kĺbov. Avšak podľa odborníkov najčastejšou príčinou bolesti kolena je následok nadmernej fyzickej námahy. Bolesť kolena môže byť spôsobená hustotou kostí, opotrebovaním a roztrhnutím svalov a tkanív.

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré môžu spôsobiť bolesť kolena a kĺbov. Niektoré z nich zahŕňajú nedostatok vitálnych živín v tele, ako je vápnik, vitamín D a železo. Nedostatok vitamínu D často bráni optimálnemu zdraviu kostí. Nedostatok vápnika na druhej strane spôsobuje, že kosti sú tenké a krehké. Ľudia trpiaci nedostatkom vitamínu D sa sťažujú na mierne bolesti v kolenách a kĺboch.

Ľudia, ktorým chýba vitamín D a vápnik, sú vystavení vysokému riziku vzniku artritídy alebo zápalu kĺbov. Existujú dva hlavné druhy artritídy vrátane reumatoidných a osteo. Obidva z nich ovplyvňujú kĺby inak.

• Reumatoidná artritída: Je spôsobená imunitnou poruchou, ktorá vedie k zápalu synoviálnej membrány. Ak nie je liečený, môže to nakoniec viesť k strate kostí.

• Osteortritída: Toto je vyčerpanie chrupavky medzi kosťami. Keď sa vyčerpá, kosti sa navzájom odierajú.

Prevencia bolesti kolena a kĺbov

 Ako väčšina ľudí tvrdí, prevencia je najlepšou formou liečby. Preto sa môžete ľahko vyhnúť bolesti v budúcnosti zmenou vášho životného štýlu. Ak pocítite bolesť kolena viac ako týždeň, je to indikácia ďalších vážnych problémov, ako je osteoporóza, artritída a ďalšie súvisiace kostné komplikácie. Aby ste sa vyhli týmto vážnym stavom, mali by ste vždy konzumovať stravu, ktorá je bohatá na vitamíny, horčík a bromelaín.

Liek na bolesť kĺbov

Bez ohľadu na akú formu artritídy alebo bolesti kĺbov, ktoré zažívate, existujú prírodné prostriedky, ktoré môžu pomôcť znížiť bolesť a zmierniť príznaky. Jedným z liekov, ktoré sa osvedčili, je škorica, ananás a pomarančová šťava.

Keď sa hladká výživa denne spotrebúva, pomáha pri zmierňovaní bolesti kolena a kĺbov. Je to kvôli tomu, že prípravok obsahuje protizápalové zložky, kremík, horčík, bromelaín a vitamín C. Všetky tieto živiny robia šľachy a väzy silnejšie.

Vitamín C obsiahnutý v ananás je nevyhnutný pre to, aby telo malo silný kostrový systém. Ananás je bohatý na bromelaín a je veľmi silný protizápalový prostriedok. Na druhej strane, pomaranče majú vysokú hladinu vitamínu C a môžu pomôcť pri posilňovaní vašich kostných väzov a šliach. Škorica sa používa na zvýšenie cirkulácie, čo stimuluje rýchle zotavenie kĺbov.

Čo potrebujete:

• 2 malé šálky nakrájaného ananásu

• šálka ​​valcovaného ovsa

• 2 šálky vody

• pohár pomarančového džúsu

• 1 škoricová tyčinka

• Surový prírodný med

Čo by ste mali urobiť:

Pridajte vodu a ovsené vločky do hrnca a nechajte variť niekoľko minút. Po varení  vločky nechajte vychladnúť.

Vložte pomarančový džús, ovos, škoricu, ananás a med do mixéra. Zmiešajte všetky prísady a pridajte vodu, ak máte radi ten nápoj.

Váš nápoj je pripravený a je vhodné, aby ste ho denne užívali na zabezpečenie rýchleho zotavenia. Postupujte podľa týchto liekov po dobu piatich dní a zažijete úplnú úľavu od bolesti kolena a kĺbov.

ZDROJ:positivemed.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>