Tento muž ukázal absurdne jednoduchý trik na bielenie zubov. S tajnou prísadou!

Nič nemôže byť atraktívnejšie ako snehový biely úsmev! Pre mnohých je však bielenie zubov stále nedosiahnuteľným cieľom. Existujú dve jednoduché ingrediencie, s ktorými sa vaše zuby prirodzene zjemňujú.

Ak ju chcete vyrobiť, budete potrebovať: 

  • kurkuma (prášok)
  • kokosový olej
  • mätový olej

Zmiešajte čajovú lyžičku kurkumy, čajovú lyžičku kokosového oleja a pár kvapiek mätového oleja. 

Všetko dôkladne premiešame a zuby umyjeme bežným spôsobom. Čím častejšie používate túto vložku, tým rýchlejšie pocítite výsledok! 

Curcuma sa po stáročia používa v Indii na lekárske účely. Užitočné vlastnosti jej koreňa: kurkuma bieli, znižuje zápal, je prirodzené antibiotikum, zabíja baktérie. Je to očividne užitočnejšie ako bežná zubná pasta.

V našich krajinách je najjednoduchšie nájsť kurkumu v podobe kari korenia. Ale pred použitím sa uistite, že prášok je prirodzený. Koreň kurkuma je žltá, takže vaša zubná kefka získa túto farbu. To nie je nič strašného, ​​samozrejme, nie. 

Mimochodom, ak dávate pozor na zuby indiánov, uvidíte, že sú oveľa biele než zuby Európanov. Dôvod? Samozrejme, koreň kurkuma!

Stanovili ste niekedy, že kokosový olej je prirodzeným zabijakom z kazu? Preto je také užitočné používať na zuby. Mätový olej má antibakteriálny účinok, ale používa sa hlavne na zápach. 

Tu je video s príkladom:

Postupne sa ľudia stále viac menia na prírodnú kozmetiku a musím povedať, že to vôbec neľutujú. Nie je prekvapujúce, pretože prírodné prostriedky sú oveľa účinnejšie ako chemické látky. Skúste aj vy! Dúfame, že budete potrebovať túto jednoduchú metódu čistenia zubov!

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>