Tento krém je takmer v každej dámskej taške. Dnes vám ukážeme, na čo všetko ho môžete použiť

Nivea krém, ktorý je k dispozícii v malom modrom obale, sa bežne používa a zvyčajne sa vyskytuje vo všetkých dámskych kabelkách. Nivea krém sa dá použiť nielen na rýchle zvlhčenie rúk, ale existuje aj mnoho ďalších alternatívnych spôsobov použitia.

Dnes vám chceme ukázať niekoľko tipov na to, čo ešte môžete použiť, len čítajte!

1. Proti starnutiu

Pravidelné používanie Nivea Cream sa môže rozlúčiť s vráskami. Pred spaním namažte oblasti tváre, kde sú vrásky, čoskoro uvidíte zmenu!

2. Starostlivosť o pleť po pôrode

Nivea Cream liečíme kožné lézie súvisiace s tehotenstvom každý deň na bruchu alebo na našich bokoch. Krém Nivea má rovnaký účinok ako drahšie špeciálne formulácie.

3. Očné kruhy

Nivea krém nám môže pomôcť, ak sa ráno zobudíme s krúžkom. Pred spaním navlhčite citlivú pokožku pod očami krémom Nivea. V dopoludňajších hodinách stačí umyť tvár, rozdiel bude viditeľný pre oko.

4. Čistiaci prostriedok na tvár

Tento viacúčelový krém má čistiaci účinok, takže ak nemáte po ruke umývanie tváre, môžete ho bezpečne používať.

5. Suché lakte

Mnoho ľudí trpí suchou pokožkou okolo lakťa. Hydratačný účinok Nivea Cream môže byť v tomto prípade veľkou pomocou, ak pravidelne aplikujeme vysušenú pokožku, pokožka na lakťoch čoskoro zmäkne.

6. Suché ruky

Pocit suchých rúk je veľmi nepríjemný a vyskytuje sa u niekoľkých ľudí, najmä u tých, ktorí si často umývajú ruky. Na vyriešenie tohto problému použite krém Nivea, pretože má silný zvlhčujúci účinok.

7. Červená, podráždená pokožka

Koncentrované mydlá, saponáty a rôzne typy krémov môžu spôsobiť zápal kože a svrbenie. Nivea krém je vynikajúci prostriedok na zmiernenie týchto nepríjemných príznakov.

8. Spálenie slnkom

V letných dňoch môžeme často dostať viac slnečného svetla, ako potrebujeme, a môžeme sa zobudiť k nepríjemným bolestiam kože a svrbeniu. Naneste krém Nivea na podráždenú pokožku a odstráňte nepohodlie.

9. Balzam na pery

Prasknuté a suché pery vám spôsobujú nepríjemné pocity. Na hydratáciu pier používajte krém Nivea niekoľkokrát denne po dobu jedného týždňa. Naše pery budú oveľa mäkšie.

Nivea Cream má úžasné účinky, takže ak ste predtým v našej taške nemali krabicu, teraz je čas ju vložiť, pretože ju môžete kedykoľvek potrebovať.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>