Tento jednoduchý šampón mi spôsobil, že vlasy mi rastú, ako bláznivé a o lesku a objeme, radšej ani nehovorím

Každá žena na svete chce mať perfektné vlasy. Ale to nie je vždy tak. Moderné ošetrenie vlasov, ako napríklad: sušenie, rovnanie, farbenie môže poškodiť vlasy a môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Vaše vlasy vyzerajú suché a poškodené. Ak zistíte, že vaše vlasy stratili svoj lesk a objem, potom odporúčame tento recept na domáce šampóny. Tento domáci šampón je prirodzený a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Tento všestranný šampón podporuje zdravý rast vlasov a spozorujete úžasné výsledky už po niekoľkých dňoch. Takže ak použijete tento šampón po dobu 1 mesiaca, vaše vlasy budú zdravé a husté a vaša kvalita vlasov sa výrazne zlepší.

 

Domáci šampón 

RECEPT:

zloženie:

  • 750 ml obyčajný šampón žihľavový
  • 100 ml vodného roztoku pantenolu
  • 30ml kvapky žihľavy
  • 30 ml vodného roztoku AD kvapiek
  • 50 ml ricínového oleja
  • 2 ampulky vitamínu B

Inštrukcie:

Ako sme už povedali, tento recept je veľmi jednoduchý a jednoduchý, musíte jednoducho dodržiavať jednoduché pokyny. Všetko zložky musíte zmiešať do fľaše s objemom 1 liter. Uistite sa, že ich dobre potriasate, aby sa zložky úplne zmiešali.

Ako sa to používa:

Musíte použiť tento šampón na vlasy a pokožku hlavy, rovnako ako vždy s pravidelným šampónom. Musíte jemne masírovať.

Mali by ste to nechať 5 minút a potom opláchnite vlasy. Alebo môžete použiť suchú vlasovú masku, ale to nie je povinné, pretože tento šampón už má ricínový olej, žihľavku a AD kvapky, ktoré sa zameriavajú na suchosť vlasov.

Poznámka: Pred použitím šampónu sa uistite, že ste fľašku pretrepali.

Odporúčame tiež piť čaj z citrónu, pretože čaj z citrónu zvyšuje krvný obraz a vyvažuje hladinu hormónov. To je veľmi dobré, pretože obe môžu viesť k vypadávaniu vlasov.

Čo robí tento šampón tak efektívnym?

To je jednoduché – silné zdravotné výhody tohto domáceho šampónu pochádzajú zo silných liečivých vlastností jeho zložiek. Keď sú tieto zložky kombinované, poskytujú silný vitamínový impulz pre vaše vlasy a pokožku hlavy.

Žihľava: môžeme ľahko povedať, že žihľava je jedným z najlepších prírodných prostriedkov na ochranu vlasov a pokožky hlavy. Táto rastlina zlepší prietok krvi do pokožky hlavy a stimuluje rast vlasov.

Panthenol: tiež známy ako kyselina pantoténová alebo vitamín B5. Táto zlúčenina je veľmi užitočná a prospešná pri podpore rastu vlasov a zlepšuje zdravie pokožky hlavy.

Ricínový olej: tento olej je naplnený kyselinou ricínolejovou a vitamínom E. Dobre, ricínový olej je ďalšou prírodnou zlúčeninou, ktorá podporuje rast vlasov. Ricínový olej má silné antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré sú veľmi užitočné pri prevencii šírenia baktérií na pokožke hlavy a pri tvorbe lupín.

Ako môžete vidieť, tento úžasný domáci šampón je veľmi užitočný a prospešný pre vaše vlasy. Zlepšuje zdravie vlasov a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Stačí ísť do miestneho zdravotného strediska, získať ingrediencie a vytvoriť si vlastný šampón, ktorý je prírodný.

Ďakujeme za čítanie a nezabudnite sa podeliť so svojimi priateľmi a rodinou.

 ZDROJ:wellmindness.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>