Tento jednoduchý dvojkomponentný prostriedok vás natrvalo zbaví huby nechtov

Efektívna náprava pre hubu nechtov

Zvyčajne jedlá sóda a jablkový ocot sa v týchto dňoch nachádzajú v kuchynskej polici takmer každej domácnosti. Pomocou týchto nástrojov môžete použiť hubu na deštrukciu.

Zmiešajte jablkový ocot a teplou vodou v pomere 1: 3, zmes naleje do misky a držať nohy 20 minút v roztoku. Potom utrite do sucha. Opäť sa naleje do misy teplá voda ale s jedlou sódou (2: I). Držať nohy v tomto kúpeli po dobu 15 minút, dôkladne utrieť a mali, by ste všetky postihnuté oblasti nechtov postihnuté hubou ostrihať.

Ak chcete poraziť hubovú infekciu, musíte postupovať každý večer až do úplného rastu zdravých nechtov. Podstata metódy spočíva v tom, že huba uhynie v kyslom prostredí a sóda zabraňuje jej ďalšiemu šíreniu.

V zanedbaných prípadoch si po kúpaní môžete mazať nechty s olejom z čajovníka: ukázalo sa, že je to účinný antifungálny prostriedok.

Starajte sa o zdravie svojich priateľov: zdieľajte tento článok s nimi!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>