Tento človek sa rozlúčil s cukrovkou bez použitia medicíny. Kúpil mixér a robil si toto…

Po diagnostikovaní s hypertenziou a cukrovkou pred štyrmi rokmi sa človek, ktorý nám poskytol tento recept, rozhodol ukončiť konvenčnú liečbu a vyhľadať liečbu v prírode. A jemu sa to naozaj podarilo.

Na jeho nešťastie len náhodou zistil, že má cukrovku. Konkrétne pocítil smäd po celú dobu a keď si dal vziať krv, výsledky ukázali, že jeho hladina cukru v krvi stúpa – dosiahol 29, čo znamená, že jeho pankreas už nefunguje správne. Okamžite dostal inzulínovú terapiu. Začal pracovať aj v tejto dobe.

Ale ani liečba, ktorú dostával, ani pravidelné cvičenie, ktoré robil, nezlepšili jeho stav. V skutočnosti sa to ešte zhoršilo. Jeho hladiny triglyceridov dosiahli 16 a jeho krvný tlak bol v priemere 150/100.

Potom sa rozhodol začať novú kapitolu v živote. Bol Silvester a on sledoval show – The Edge of Science , kde sledoval rozhovor s Dr. Johnom Zirdumom, ktorý spotreboval iba 12 rokov surové potraviny. Keď sa koncert skončil, už sa rozhodol dať tejto metóde vyskúšať.

Prvá vec, ktorú urobil, bola kúpa mixéra.

Prvý týždeň bol najťažší; na ceste bolo veľa pokušenia. Ale v priebehu týždňa úspešne prešiel a pozitívne výsledky sa čoskoro začali ukázať – jeho krvný cukor klesol na 5.

Netreba spomenúť, že to ho prekvapilo, pretože predtým musel brať niekoľko liekov na zníženie a kontrolu krvného cukru. Ďalšou vecou, ​​ktorú urobil, bolo prestať užívať inzulín, pretože jeho nový diétny režim nemôže zvýšiť hladinu cukru v krvi. Ako ďalší bonus začal strácať váhu a stratil 12 kg za menej ako mesiac. Výsledky chudnutia sa tu neskončili.

Za 4 mesiace stratil viac ako 25 libier, jeho krvný tlak bol 120/70 a jeho hladiny triglyceridov boli v norme. Bol to úplne nový človek. Už neužíval žiadne lieky a nikdy sa necítil zdravší alebo šťastnejší.

Nižšie uvádzame recept svojho obľúbeného džúsu:

Čo potrebujete :

  • 5 banánov
  • 2 jablká
  • 2 kiwi
  • hrsť kelu

Čo robíte :

Zmiešajte všetky ingrediencie dobre a potom ich premiešajte s pol litrom vody. Pite polovicu tejto šťavy zvyšujúcej zdravie na lačno ráno a zvyšok po celý deň.

Ďalšie  tipy:

Po tomto diétnom režime sa vyžaduje jesť veľa čerstvého ovocia a zeleniny. Tuniak sa odporúča aj pre vysoký obsah vitamínu B12. To je jeden z nevyhnutných vitamínov pre správnu telesnú funkciu.

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>