Tento cesnakový sirup je 10-krát silnejší ako penicilín, mal by byť prítomný v každom dome

Úžasný cesnakový sirup, ktorý pre Vás dnes máme, by mal byť vďaka svojim úžasným prínosom pre zdravie prítomný v každom dome. Obsahuje lacné zložky, ktoré sú ľahko dostupné a ľahko sa dá pripraviť. Sirup je založený na jablčnom octe, mede a cesnaku. Každá zložka je silná sama o sebe, ale ich účinky sú zosilnené pri zmiešaní.

Cesnakový sirup výhody

Využívanie tohto úžasného lieku každý deň posilní váš imunitný systém a zníži krvný tlak, ako aj zlé (LDL) hladiny cholesterolu. Pomôže vášmu organizmu bojovať proti infekciám a chrípke efektívnejšie a môže znížiť bolesť spôsobenú zápalovými stavmi, ako je dna alebo artritída.

Med je silný antibakteriálny, antivírusový a antifungálny prostriedok, zatiaľ čo jablčný ocot obsahuje fytonutrienty, ktoré môžu zabrániť kŕčom a rakovine. Jablčný ocot je tiež bohatý na kyselinu citrónovú, ktorá dokáže rozpustiť obličkové kamene. Cesnak je jedným z najzdravších potravín na svete a má silné antivírusové a antibakteriálne vlastnosti, ktoré môžu vďaka obsahu alicínu posilniť imunitný systém.

Tu je postup, ako pripraviť nápravu:

Zloženie:

200 ml jablčného octu
200 ml medu
8 strúčikov cesnaku

Príprava:

Najprv zmiešame cesnakové struky, potom pridáme med a ocot a miešame 15 sekúnd. Vložte zmes do sklenenej nádoby, zatvorte ju a nechajte v chladničke po dobu 5 dní. Obsah premiešajte každý deň a po 5 dňoch bude sirup pripravený.

Použitie:

Dajte 2 lyžičky sirupu do vysokého pohára s vodou a potom premiešejte a pite. Zmes by sa nemala brať sama o sebe, pretože je veľmi silná. Pravidelné konzumovanie zlepší vaše celkové zdravie a zabráni mnohým chorobám.

ZDROJ:remedieshouse24.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>