Tento 60-ročný mladý muž odstránil tuk z pečene, obnovil zrak a vyčistil hrubé črevo len jednou zeleninou

Neuveriteľne chutné a zdravé jedlo! 
S vekom sa zdravotné problémy začínajú objavovať z ničoho, tuk sa hromadí v našej pečeni, čo vedie k mnohým zdravotným problémom. Ale teraz tento človek „objavil“ zeleninu, ktorá dokáže vyliečiť takéto problémy.

Samozrejme, hovoríme o repe

Červená repa sa používa hlavne pre širokú škálu šalátov a jedál, a hoci väčšina ľudí nemá radšej jeho chuť, zdravotné výhody, ktoré ponúka, sú nespočetné. Pravidelným konzumáciou repy môžete obnoviť videnie, zabrániť blokádam hrubého čreva a dokonca aj tuku z pečene – ale to nie je všetko.

Zdravotné prínosy repy

Okrem zdravotných výhod, ktoré sme spomínali vyššie, repa zlepšuje krvný obeh a posilňuje váš kardiovaskulárny systém. Poskytuje dostatok energie na to, aby vás celý deň prebudil. Repa je tiež bohatá na betaín a tryptofán, vzácne látky, ktoré sú užitočné pri upokojení nervov a boji proti stresu.

Repa tiež obsahuje protizápalové vlastnosti, rovnako ako antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom v tele a zlepšujú celkové zdravie.

Nižšie je recept na výrobu zdravého repného šalátu, ktorý môžete jesť každý deň:

zloženie:

  • soľ na ochutenie 
  • octu 
  • extra panenský olivový olej 
  • 2-3 repa 
  • 2 cibuľa

Metóda prípravy:

Ošúpte repu a uvarte ich vo vode so štipkou soli. 
Potom nakrájame na malé kúsky a dáme do misky. 
Cibuľu nakrájajte a premiešajte s repou a pridajte olivový olej a ocot, ako aj soľ podľa chuti. 

Tento neuveriteľný šalát očistí vaše črevá a pečeň, ako aj zlepší váš zrak. Dôrazne odporúčame, aby ste k dennej strave pridali repu, pretože to zabráni veľkému počtu chorôb a infekcií.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>