Témy ktoré, by ste nemali nikdy spomenúť pred vašim partnerom

„Druhá polovica by mala byť nielen milovaný človek, ale priateľ a spoľahlivý partner“ – len málo ľudí nesúhlasí s týmto tvrdením. Akákoľvek zrelý človek chce mať možnosť nielen niečo hovoriť intímne so svojím milovaným priateľom či manželom, ale je potrebné chápať. Niektoré ženy po mnohých mesiacoch strávených u jedného človeka začnú dôverovať mu natoľko, že v zhone hovoria absolútne všetko, čo sa deje v ich živote. Psychológovia to dôrazne neodporúčajú. A existuje niekoľko dôvodov.

1. nekonečné táranie (a všetci vieme, ako ženy milujú rozprávať aj tie najmenšie detaily a to vstúpujú do minulosti). Nie je zaujímavé, aby ste počúvali dlhé príbehy, a ešte viac, aby ste sa ponorili do podrobnosti príbehu.

2. skutočný človek môže mať záujem len o nejaké tajomstvo u ženy. Akonáhle sa pre ňu stanete otvorenou knihou, skôr či neskôr začne hľadať ďalšiu „uzavretú knihu“, na ktorej musíte tvrdo pracovať, aby ste si prečítali dokonca niekoľko vzrušujúcich stránok.

3. napriek skutočnosti, že naše silné polovice sotva povedia niečo o svojich problémoch, ktoré majú.  Preto je veľmi dôležité hovoriť mierne a spýtať sa navzájom o tom, ako jeho deň šiel, akými problémami musel čeliť v práci.

Porozumieť a dodržiavať predchádzajúce pravidlo je to nevyhnutné, ale to nie je všetko, čo potrebujete pre šťastný rodinný život v nasledujúcich rokoch. Ako by ste nechceli zdieľať s druhou polovicou dôležité, existuje niekoľko tém, ktoré nie sú vôbec nutné zdvíhať v rozhovore s mužom, čo najbližšie k nemu morálne vy sám necíti. Záludnosťou tohto zoznamu je, že diskusia s niektorými obľúbenými otázok je „dlhodobý efekt“ – dôsledky rečami môžu predbehnúť svoj vzťah po určitú dobu, a dokonca spôsobiť poruchu.

Ak si myslíte, že tabu je túžba niečo skrývať alebo zakryť, nie je to tak: zníženie o niektorých diskusiách skôr pravidiel etikety – pretože, a to napriek skutočnosti, že ste úplne dôverujete svojmu partnerovi, nebudete s ním, povedzme , na zvládnutie potreby alebo na zmenu výrobkov osobnej hygieny? Takže, čo presne psychológovia odporúčajú vynechať pri komunikácii s mužom?

Diskusia o bývalej
Keď začnete hovoriť o bývalej milenke, keď popisujúci všetky detaily, potom vaši muži môžu zažiť rad predpokladov, vrátane toho, že budete mať pocit minulého partnera, váš postoj voči ľuďom všeobecne, a tak ďalej, ale žiadny nemôžu pozitívne ovplyvniť váš súčasný vzťah. Aj keby náhodou rozhovor sa obrátil na bývalého partnera, alebo vás požiada, odpovedzte len povrchne, bez citového zafarbenia.

Jeho ex-vášeň
Nesnažte sa od neho získavať ani informácie – umiernite svoju zvedavosť. Ak je s vami, potom v súčasnej chvíli ste pre neho dôležití. Ešte horšie, ak osobne poznáte jedného z jeho bývalých a začnete ju kritizovať. Takže ste otvorene ponížili jeho vkus, pretože určite cítil určité pocity pre ňu. Stojí za zmienku, že žiadny dôstojný zrelý muž nebude v prítomnosti svojej dámy „spomínať spodné prádlo“ bývalej. Ak má rád diskutovať o svojich bývalých priateľkách, potom je to príležitosť premýšľať o dôležitosti vášho vzťahu pre neho!

Jeho rodina a priatelia
Robte to najlepšie, aby ste potešili jeho príbuzných.
Ak ste si všimli niektoré rysy jeho príbuzných, ktoré sa vám nepáči, lepšie mlčajte. Dokonca aj s náhodou vášho názoru s ním, bude pre neho nepríjemné počúvať vaše pripomienky k tejto veci. Toto tabu sa vzťahuje na svojich blízkych priateľov. Nepokúšajte sa stavať zákerné plány a hádať sa s priateľmi.

Buďte šťastní a viete, ako primerane posúdiť svoje správanie! Okrem toho nezabudnite, že žena, ktorá vie, ako nielen hovoriť, ale aj počúvať, to skutočný muž ocení.

 

ZDROJ:diets.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>