Táto žena sa vyliečila z rakoviny prsníka vďaka čínskej metóde, ktorá jej zachránila život. A zdieľa ju po celom svete

Rakovina prsníka je jednou z najčastejších príčin smrti na celom svete a veľký počet žien bojujú denne s touto chorobou.

Jednou z týchto žien bola slávna profesorka Jane Plantová. Je to oddaná žena, matka a uznávaný vedec.

Vo veku 42 rokov v roku 1987 jej bola diagnostikovaná rakovina. Našťastie sa rozhodla bojovať namiesto toho, aby sa vzdala, čo viedlo k vytvoreniu revolučného programu stravovania a životného štýlu, ktorý zachránil jej život.

Jej manžel, tiež vedec spolu s tímom odborníkov, našiel dôvod, prečo Číňania netrpia rakovinou prsníka a využila tieto výsledky na získanie vlastného boja.

Vysvetľuje jej úžasnú metódu na pomoc všetkým ženám, ktoré trpia rakovinou prsníka.

Podrobne vysvetlila, ako dokázala liečiť rakovinu a obnoviť zdravie. Hovorí, že sa pýta, prečo čínske ženy nevyvíjajú rakovinu prsníka, a ona a jej manžel vedeli vedecké skúsenosti a pokúšali sa logicky pochopiť.

Nakoniec prišli k percentuálnym podielom tukov v strave. V 80. rokoch minulého storočia bol v priemernej čínskej strave obsah tuku iba 4% kalórií, zatiaľ čo západná strava obsahovala 36% tukov.

Napriek tomu Jane viedla stravu s nízkym obsahom tukov predtým, než sa jej vyvinula rakovina prsníka, a tak vedela, že to nie je príčinou toho všetkého.

Kedysi, keď spoločne pracovali, jeden z nich prišiel k brilantnej myšlienke, že čínski ľudia nekonzumujú mliečne výrobky! To premýšľali o všetkých svojich priateľoch, ktorí netolerujú mlieko a všetkých svojich čínskych priateľov, ktorí veria, že mlieko je len pre dojčatá.

Ona tiež si pamätala, keď bavila veľkú delegáciu čínskych vedcov po kultúrnej revolúcii, a dal na stôl puding s množstvom zmrzliny ako dezert, a všetci Číňania zdvorilo odmietli.

Mlieko bolo hlavnou príčinou väčšiny alergií a 70% svetovej populácie nedokáže spracovať mliečny cukor, laktózu. Navyše Jane si spomenula, že konzumovala veľa mliečnych výrobkov skôr, než jej bola diagnostikovaná rakovina, a to bol jej hlavný zdroj bielkovín.

Takže Jane prestala konzumovať mliečne výrobky.

Po 6 týždňoch začala každý deň meditáciu a nakoniec cítila, že nádor zmizol. O tri dni neskôr navštívila svojho špecialistu na rakovinu v Charing Cross Hospital v Londýne a potvrdila, že neexistuje žiadna rakovina.

V súčasnej dobe sa Jane teší jej zdraviu a tvrdí, že hoci niektorí ľudia sú skeptickí, je si istá, že vzťah medzi mliečnymi výrobkami a rakovinou prsníka je rovnaký ako spojitosť medzi fajčením a rakovinou pľúc.

Je presvedčená, že jej objavenie jej pomohlo vyliečiť rakovinu prsníka a je to živým dôkazom.

Vo videu nižšie Jane zdieľa svoje skúsenosti s bojom proti rakovine prsníka a používa čínsku metódu, ktorá jej zachránila život.

ZDROJ:evolutionliving.info

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>