Táto žena pila šťavu z mrkvy každý deň po dobu 8 mesiacov: Nebudete veriť, čo sa stalo

Ann Cameron je spisovateľom mnohých kníh pre deti, avšak v tomto príbehu je kľúčovou osobnosťou. Po diagnostikovaní rakoviny hrubého čreva bola ešte populárnejšia.

V júni 2012, kedy jej rakovina vstúpila do tretej fázy, bola prevádzkovaná. Toto nebolo jej prvé stretnutie s nežiadúcou chorobou. V roku 2005 jej manžel zomrel na rakovinu pľúc.

Ann odmietla ísť rovnako ako jej manžel a nemala chemoterapiu.

Jej príbeh bol napísaný na blogu Chris Beats Cancer; kde jednotlivci poskytujú alternatívne kroky na liečenie rakoviny.

„Bola som vystavená operácii na rakovinu hrubého čreva v júni 2012 a potom som odmietla chemoterapiu. Bola som na tom dobre, ale po šiestich mesiacoch sa rakovina rozšírila do pľúc a vstúpila do štvrtej fázy „- povedala.

Ann uviedla, že trávi čas na vyšetrovanie a našla príbeh Ralph Core, ktorý mal 26 rokov a mal rakovinu kože. Napísal príbeh o uzdravovaní svojej rakoviny denne spotrebovaním 2,5 kilogramu mrkvy. Začala piť mrkvovú šťavu každý deň s rovnakými dennými dávkami.

Po ôsmich týždňoch tvrdí, že lekárske štúdie ukazujú, že rakovina sa prestala šíriť, nádory a lymfatické žľazy začali klesať.

Po štyroch mesiacoch sa tkanivá vrátili späť na pravidelné a nádor nerastie.

Po ôsmich mesiacoch registrovaná tomografia preukázala, že rakovina bola preč.

Tajomstvo je jasné, že mrkvová šťava je bohatá na prírodné protirakovinové vlastnosti pesticídov a mastný alkohol a karotén z mrkvy bráni tvorbe nádorových buniek.

Po vyliečení rakoviny Ann Cameron napísala knihu Liečba rakoviny s mrkvou, ktorú si môžete zakúpiť na Amazone. 

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>