Táto zelenina je silný liek na nespavosť, nadváhu, nadúvanie a nielen to…

Ak máte problémy so stratou hmotnosti a spaním, pridajte túto zeleninu do smoothies, šalátov, sendvičov. A tiež môžete piť tento nádherný nápoj! Výsledky budú vynikajúce!

Šalát je vynikajúca zelenina, ktorá sa od staroveku používa na liečbu problémov so spánkom a nervami. Tiež zvláda problémy s močením a nadváhou. Vzhľadom k miernemu diuretickému a čistiacemu účinku, ako aj kvôli vysokému obsahu draslíka.

Šalát a jeho výhody

Jednou z pozoruhodných výhod tejto rastliny je jej koncentrácia antioxidantov, ktoré zabraňujú predčasnému starnutiu na bunkovej úrovni a veľmi účinne posilňujú imunitný systém.

Jeho protizápalové vlastnosti sú veľmi účinné na tráviacej úrovni. Je kľúčovým produktom na liečbu žalúdočných porúch, ako aj flatulencie a dráždivého zápalu brušnej dutiny. Používa sa aj na liečbu menštruačných symptómov.

Obsahuje vápnik a železo, ktoré bojuje proti únave a anémii. Je tiež bohatý na vitamíny A, E, C, B1, B2 a B3, beta karotén, vlákninu a sodík. Odporúča sa jesť surový šalát.

Vláknina pomáha odstraňovať žlčové soli z tela. Šalát je tiež dobré pre srdce. Ale to nie je všetko!

Šalát je ideálny na nespavosť, na chudnutie, na odstraňovanie soľných usadenín a tiež čistí, osviežuje a upokojuje.

Výhody šalátu na chudnutie

Obsahuje nízkokalorický a takmer nulový tuk. Len 12 kalórií na šálku šalátu.

Pomáha schudnúť, pretože obsahuje vlákninu, ktorá zlepšuje trávenie. Výsledkom je, že zlepšené trávenie je nevyhnutné pre konzistentné výsledky v chudnutí.

Výhody šalátu pre nespavosť

Šalát má upokojujúci účinok. V dôsledku toho pomáha upokojiť nervy, kontrolovať tep a lepšie spať v noci. Večer pred jedlom pred večerou zjedzte veľkú časť šalátu s olivovým olejom.

Smoothies na chudnutie a nespavosť

Prísady:

  • 5 listov šalátu 
  • 1 zelené jablko 
  • 1 šálka vody 
  • Hrsť zelenej petržlenu

Postup:

Vložte do mixéra a nakrájajte na hladkú zmes. Pite 2-3 krát denne pre stabilné výsledky.

ZDROJ:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>