Táto vitamínová zmes vás uchráni pred všetkými výrusmi, ktoré číhajú na každom rohu

So začiatkom chladného počasia začínajú okolo nás kolovať rôzne výrusy. Takže, ak sa nimi nechcete infikovať, použite tento liek. Prezradíme vám tajomstvo: na to, aby ste sa neinfikovali vírusmi, a na to  stačí pripraviť zdravú a príjemnú zmes z prírodných produktov.

Potrebujete zázvor, citrón a med. Sú schopní nielen chrániť pred prechladnutím, ale aj zvýšiť imunitu celého organizmu ako celku. Tento prírodný liek zvyšuje vitalitu, dáva silu pre duševnú a fyzickú prácu.  Skutočný zdravý elixír!

Vitamínová zmes pre imunitu

prísady

  • 120 g koreňového zázvoru
  • 4 citróny
  • 150 ml medu

varenie

  1. Koreň zázvoru je odlúpneme od kôry, potom naškrabeme na strúhadle. Vložte hmotu do misy. Čerstvé citróny olúpané, potom nakrájame na kocky. Položte citróny do miske na zázvorovú hmotu.
  2. Rozmixujte hmotu s mixérom. Uistite sa, že je všetko zmiešané rovnomerne.
  3. A nakoniec pridajte do misy med. 
  4. Vložte hmotu do sklenej nádoby a vložte ju do chladničky. Vitamínový mix je pripravený!

Používajte jednu lyžicu denne. Výrazne posilní vaše zdravie a poskytne silu na boj proti infekciám za studena. K čaju sa dá pridať lahodná zmes – bude voňavý a užitočné vlastnosti sa v ňom udržia.

Nechajte svoje zdravie silné! Starajte sa o svojich blízkych – podeľte sa s nimi recept na zvýšenie imunity. 

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>