Táto úžasná rastlina dokáže do 16 hodín zabiť až 98% rakovinových buniek

Ak o tom premýšľate, o všetkých chorobách, rakovina je najviac smrteľná a vedci neustále hľadajú liek, vďaka ktorému by sa táto nočná mora mohla konečne skončiť. S úžasnými vlastnosťami tejto rastliny môžete zabiť až 98% rakovinových buniek v pľúcach za menej ako 16 hodín.

Mimochodom, v štúdii uverejnenej v „Life Science“ časopis, hovorí, že Artemisinin, „of Artemisia annua“ alebo jednoducho „palina“ Dlhú dobu bola použitá v čínskej medicíne, a prispela k zničeniu takmer 98% rakovinových buniek v pľúcach, za menej ako 16 hodín.

Ak používate iba „Artemisia annua“, potom to bude znižovať rast rakovinových buniek v pľúcach o 28%, ale v kombinácii so železom, táto rastlina vie plne a efektívne „odstrániť“ rakovinu, ďalšie experimenty dokazujú, že palina nemá žiadny negatívny vplyv na zdravé pľúcne bunky.

V minulosti bol artemisinín použitý ako silný prostriedok na liečbu malárie, ale teraz je vedecky dokázané, že táto rastlina je rovnako účinná v boji proti rakovine.

Keď sa v priebehu ďalšieho experimentu vedci pridali do Artemisininu železo, a potom pripojený k tkanivám pľúc, predovšetkým na infikovanú rakovinu arteziminin potom pracoval na „zlých“ bunkách, zatiaľ čo ponechal „zdravé“ bunky bez zmeny.

„Vo všeobecnosti výsledky štúdie ukazujú, že artemizinín riadi reprodukčný rast rakovinových buniek,“ to je epilóg štúdií, ktoré sa uskutočnili v laboratóriu Kalifornskej univerzity.

Železo má priaznivý účinok, pretože má špecifické receptory, ktoré sú schopné ničiť rakovinové bunky.

Existuje mnoho experimentov, ktoré sa vykonávajú, a do dnešného dňa, a všetci jednomyseľne ukazujú, že železo v kombinácii s Artemisininom, účinne zabíja rakovinové bunky, a v Číne, tento extrakt sa používa už tisíce rokov na liečbu malárie.

Farmaceutická spoločnosť „Sanofi“ plánuje každoročne vyrábať 50-60 ton artemisinínu, v nádeji, že to bude stačiť na uspokojenie potrieb trhu.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>