Táto neuveriteľná zmes vráti život vašim poškodeným vlasom, dokonca aj farbeným

Šampón a kondicionér, ktoré používate, pozostávajú z množstva chemikálií, ktoré poškodzujú vaše vlasy. To vedie k vypadávaniu vlasov a zhoršuje ich stav.

Tu je maska ​​na vlasy, ktorá vám pomáha posilniť poškodené vlasy, je vhodná pre všetky typy vlasov a tiež pomáha znižovať ich stratu. Okrem toho stimuluje rast vlasov. Hlavnou zložkou sú kvasinky. Naneste masku 2 krát týždenne na opravu poškodených vlasov. Nezabúdajte, že na dosiahnutie maximálnych výsledkov musíte postup opakovať 3 mesiace bez prerušenia.

Budete potrebovať:

  • 1 lyžička teplého mlieka
  • 1 lyžička medu
  • 7 g suchého droždia alebo 20 g čerstvých kvasníc (1 vrecko)

Príprava:

Vezmite 1 čajovú lyžičku teplého mlieka a pridajte 1 čajovú lyžičku medu. Do zmesi pridajte 7 g suchého droždia a nechajte 15-20 minút. Uvidíte, ako sa zmes čoskoro kvasí. Teraz naneste výslednú zmes na vlhké a čisté vlasy (od koreňov až po končeky vlasov). Potom zabaľte vlasy s nylonovým vreckom a teplým uterákom.

Po 1-2 hodinách umyte vlasy teplou vodou. S touto maskou zvýšite množstvo vitamínov, bielkovín a minerálov potrebných na rast vašich vlasov. Živiny absorbujú do folikulov vlasov a posilňujú poškodené vlasy.

Vychutnajte si silné, husté a krásne vlasy!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>