Táto kaša dokáže vyliečiť pankreas za 3 týždne bez liekov- naozaj to funguje

Nevyvážená výživa, zlé stravovacie návyky, nápoje sýtené oxidom uhličitým a márnosť moderného života spôsobujú vývoj chorôb pankreasu.

Všetko začína jednoduchým nepríjemným pocitom

Zvyčajne väčšina ľudí jednoducho nevenuje pozornosť týmto príznakom. Ak sa však na tieto príznaky pridá stres a lieky, potom sa stav výrazne zhorší a zbavenie sa zlého zdravia je už ťažké alebo dokonca neskutočné.

Prvé problémy s pankreasom vedú k porušeniu tráviaceho systému. Zároveň sa zhoršuje stav pečene a srdca. V dôsledku toho má telo cholecystitídu a pankreatitídu, horúčku, nevoľnosť, časté vracanie a všeobecné ochorenia. V dôsledku toho budete často navštevovať nemocnice a budete musieť dodržiavať prísne diéty.

Vyliečte sa dostupnými prostriedkami

Tinktúra z dvoch bylín

Je potrebné nasypať do 200 ml vriacej vody 1 polievkovú lyžicu immortelle a 1 polievkovú lyžicu harmančeka. Po 30 minútach by sa mala infúzia filtrovať. Odporúčame infúziu užívať v chladenej forme. Na účinné liečenie užívajte 0,5 šálku 2 krát denne 30 minút pred jedlom. Približný priebeh liečby trvá približne dva týždne.

Pohánka

Pohánka bude užitočná, ak ju pridáte len na kefír a budete ho používať denne. Pohánka musí byť mletá v mlynčeku na kávu na stav múky. Nasypať za lyžicu pohánky do 200 ml kefíru. Nechajte ju nasiaknúť na noc a jedzte ju na raňajky.

Zbavte sa problémov s pankreasom len za 21 dní

Keď sú problémy s pankreasom tak závažné, že už nemôžete ďalej žiť tak, skúste najbezpečnejšie – jedzte každý večer, namiesto večere, nádherné obilniny.

zloženie:

  • 200 g prosa
  • 2 litre vody
  • 300 gramov tekvice
  • 1 polievková lyžica masla

Príprava:

1. Varte vodu.

2. Opláchnite proso a vložte ho do vriacej vody.

3. Proso musí byť varené naplno.

4. Tekvica by mala byť nastrúhaná na veľkom strúhadle. Pridajte ju do ovsenej kaše a varíme do mastiacej zmesi.

5. Pridajte do kaše maslo a všetko poriadne rozmiešajte. Kaša je pripravená!

Počas dňa je dovolené dodržiavať obvyklú výživu. A večera by mala byť nahradená touto nádhernou kašou bez ďalších prísad. Výsledok bude viditeľný v priebehu týždňa. Napriek tomu dôrazne odporúčame dokončiť celý kurz.

Lekári sú toho názoru, že problémy s pankreasou sú veľmi nebezpečné. Príznaky a komplikácie by mali byť pod kontrolou. Nečakajte, kým sa vaše zdravie zhorší, aby ste začali brať vaše zdravie a životný štýl vážne. Možno je príliš neskoro …

Urobte si každý deň, takže neskôr nebudete ľutovať.

ZDROJ.jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>