Táto jedlá rastlina vám môže pomôcť zachrániť život, je darom prírody

V tejto dobe je svet plný chorôb, ľudia neustále zápasia s rakovinou. Už to nie je tak, ako kedysi. Rakovina bola predtým hlavne u starších ľudí, ale dnes sa s ňou stretnú aj pomerne mladí ľudia. Každý z lekárov vám na rovinu povie, že by ste mali začať s chemoterapiami, ale čo keď je tu ešte niečo, čo má rovnaké účinky a je to bezbolestné? Neznie to aspoň trošku lákavo?

Túto rastlinu, ktorá vlastne samo sebou bylinkou je, je púpava. Áno, počujete správne! Žlto kvitnúca krásna rastlinka, ktorej sú plné lúky len čo vysvitne jarné slnko. Z tejto čarovné bylinky si ľudia varia čaje, ktoré pôsobia na rakovinotvorné bunky tak silno, že sa počas pár dní začínajú rozpadať. Najväčšou chybou práve je, že ľudia toto o púpave nevedia a zháňajú všemožné lieky. Kedysi sa z púpav robili sirupy, ktoré boli účinnejšie než kdejaký prášok z lekárne. Pôsobí dobre na bolesti hlavy. Okrem toho, že púpava dokáže priamo zničiť rakovinotvorné bunky a zároveň nepoškodiť tie zdravé, má aj iné účinky. Hlavne napríklad močopudné či detoxikačné.

Ako pripravíme pravý púpavový čaj?

Nazbierame púpavové korene a tie necháme usušiť, ale môžeme použiť aj čerstvo nakrájané. Korene potom zalejeme 2 litrami vriacej vody a necháme približne 10-15 minút lúhovať. 

ZDROJ:globalremedyhouse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>