Táto dievčina si potierala ruky s jablčným octom dvakrát týždenne … Výsledok …

Ľudské metódy pri liečbe mnohých ochorení sú často účinnejšie ako lieky. Ich najväčšou výhodou je, že nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

V tomto článku budeme zdieľať jeden z týchto receptov, ktorý zmierňuje neprijateľnú bolesť v rukách, aj keď obvyklé postupy a metódy liečby nie sú schopné pomôcť.

Dievča zdieľalo vlastnú skúsenosť s cieľom, vyskúšať ostatných o tento nástroj a napokon vyriešiť tento problém:

 

„Pred niekoľkými rokmi som zažila neznesiteľnú a strašnú bolesť v kĺboch ​​a rukách. Navštívila som lekára, ktorý mi diagnostikoval artritídu.

Nepatrím k ľuďom, ktorí sa okamžite uchýlia k lekárskym výrobkom. Preto som sa rozhodla vyskúšať najprv ľudovú metódu liečby. Lekár mi odporučil ošetrenie jablčným octom. Počas 2 mesiacov som použila túto metódu a teraz sa cítim oveľa lepšie.

Počas prvého mesiaca som tento postup zopakovala trikrát týždenne a teraz len dvakrát týždenne. Každý večer pred tým, ako som išla do postele, som rozmaznávala ruky s kúpeľmi z jablčného octu. A bolesť zmizla.

Okrem toho som pila prírodný nápoj z týchto troch prírodných a super-prospešných zložiek: jablkový ocot, voda a med. Veľmi odporúčam tento super účinný nástroj každému, kto trpí rovnakými problémami, aké so kedy mala ja. “

Existujú tri spôsoby použitia jablčného octu pri artritíde a bolesti kĺbov

Potieranie

Zmiešajte lyžicu olivového oleja a 2 lyžice octu jablčného a rozotrite ho na boľavé kĺby. Už v blízkej budúcnosti budete cítiť úľavu.

Kúpeľ

Kúpele v jablčnom octe sú veľmi zdravé. Stačí, aby ste zriedili pohár jablčného octu do 6 šálok vody a ponorte do tohto roztoku ruky alebo nohy. Aj toto riešenie môže byť použité ako obklad, ktorý musí byť aplikovaný na bolestivé miesta.

Liečivý nápoj

Na orálne podanie je potrebné zriediť 3 lyžice jablčného octu v 300 ml vody alebo ovocnej šťavy, dobre sa premieša a piť 3 krát denne pred jedlom. Jablkový ocot je silný antioxidant a účinne čistí vaše telo.

 ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>