Táto burina je rovnako účinná ako morfín a pravdepodobne rastie vo vašom dvore, dokáže zahnať všetky bolesti

Sme zahltení bolesťou, je to niečo, čo navždy vzrastie vzhľadom na svet, v ktorom žijeme.

Lekárnické firmy nám kážu, že jediný spôsob, ako sa zbaviť bolesti, je kúpiť si ich nebezpečné drahé výrobky, ale mýlia sa. Už ste niekedy počuli o divokom šaláte?

Divoký šalát

Divoký šalát je fantastická prírodná alternatíva voči toxickým liekom proti bolesti a dokonca môže nahradiť niektoré pilulky na úzkosť.

S najväčšou pravdepodobnosťou máte niektoré z týchto rastúcich burín vo vašom dvore. Niektorí ľudia sa na ňu odvolávajú ako na „opiový šalát“ alebo „horký šalát“. Je to vysoká listová rastlina, ktorá môže mať malé žlté pupeny. Obsahuje bielu látku podobnú mlieku. (Táto továreň je prirodzená a legálna na použitie pre tých, ktorí sú zmätení uvedenou prezývkou.)

Je bohatý na vitamíny:

  • A, B a C
  • meď
  • fosfor
  • draslík
  • železo
  • vápnik
  • horčík

„Mlieko“, ktoré sa nachádza v tejto rastline, je známe ako laktukárium a môže zmierniť bolesť rovnako ako morfín. Má totiž podobné účinky ako ópium, ale žiadne opiáty neobsahuje. Nevyvolává zápchu, ztratu chuti do jedla, ani závislosť.

Je priaznivý hlavne pre pečeň, obličky, žlčník, pankreas a slezinu. Má upokojujúci účinok na nervovú sústavu a pomáha pri problémoch so spánkom.

Má antitusikové vlastnosti a dobre funguje na zmiernenie takých chorôb ako je astma.

Použitie šalátu divokého

Korene môžete použiť ako mrkvu v polievkach, dusených pokrmoch alebo zapekanej zelenine. Mladé krehké listy, výhonky, púčiky a kvety sa môžu jesť surové. Zo sušenej šalátovej vňate si môžete pripraviť aj bylinný čaj. Z rastliny je možné pripraviť aj sirup alebo tinktúru.

Upozornenie: Šalát jedovatý je absolútne bezpečný na jedenie. Odporúča sa dávkovanie v menších množstvách.

Rozlúčte sa s tabletkami na bolesti a pozdravte divoký šalát!

ZDROJ:worldnewsclub.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>