Táto 85 ročná žena chodila dlhé roky s hrbom na chrbte, čo jej spôsobovalo bolesť a pobyt na invalidnom vozíku. Neuveríte, čo dokázala za pár mesiacov a ako vyzerá teraz..

V priebehu rokov sa mnohí ľudia naučili neustále trpieť nejakou bolesťou, ako aj iné zdravotné problémy súvisiace s vekom.

Tento článok odhaľuje spôsob, akým bol jeden z týchto ľudí, Anna Pesce, zaobchádzala s vlastným problémom.

Menovite táto žena trpí herniovaným kotúčom, skoliózou a osteoporózou a chodí po celých desaťročiach s hrbom. Potom jedného dňa, keď navštívila svoje deti, skoro sa zrútila, keď sa pokúsila vyliezť po schodoch.

Vo svojom rozhovore zverejnenom v New York Post uznala:  „Mala som hroznú bolesť, ktorá mi spôsobila záťaž. Musel som byť nesená po schodoch a zaobstarala som si invalidný vozík na zvyšok môjho pobytu. „

Bola to pre ňu hrôza, preto navštívila chiropraktika a pokúsila sa o akupunktúru, aby uvoľnila jej príznaky. Napriek tomu žiadne z nich neposkytlo zlepšenie, a preto sa rozhodla navštíviť certifikovaného inštruktora pre jogu Rachel Jesien.

Rachel sa špecializuje na starostlivosť o chrbát, a tak jej pomohla. Stretli sa jeden týždenne a inštruktorka ukázala Anne niekoľko rozťahujúcich sa póz, ako je stolička savasana a póza dieťaťa.

Len za mesiac od ich prvej návštevy Ana začala opäť chodiť. Rachel hovorí:

 „Po dvoch mesiacoch bolo ďalším veľkým míľnikom, že Anna pochopila, čo to znamená urobiť, kedykoľvek sa z nej dostane zvyčajné bolesti. Napríklad, ak mala boleti hlboké, posadila sa na stoličku a urobila si pózu na členku. „

Po uplynutí 4 mesiacov 85-ročná žena, ktorá nebola schopná chodiť, si bola schopná  upraviť svoju hlavu.

Rachel tvrdí, že kombinácia certifikovanej jogy a riadneho vedenia môže poskytnúť úžasné účinky v týchto prípadoch, pretože upokojuje bolesť chrbta, zvyšuje hustotu kostí a posilňuje svaly.

Cítila výhody jogy pre bolesť chrbta sama, pretože tiež trpí skoliózou. Avšak v roku 2010 objavila jogu po tom, ako sa pokúsila o všetky možné spôsoby liečby, ktoré navrhli jej lekári, a zaobchádzala s jej problémom úplne.

V súčasnosti sa Rachel a Anna stretávajú raz týždenne a Anna zažila neuveriteľné zlepšenie. Dávajte si pozor na nižšie uvedené video s týmito dvoma ženami, aby ste sa ešte viac dozvedeli o účinkoch jogovej terapie!

ZDROJ:instantmedianet.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>