Tajomstvo krásneho úsmevu nespočíva, len v tom, že si umývate zuby, ale…

Začnime so zubami. Musíme sa správne starať o ne, to je umývanie dvakrát denne a navštíviť zubára pravidelne. Okrem toho je dôležité vybrať tú správnyúu zubnú pastu a kefku. Môžete to urobiť sami, alebo požiadajte svojho lekára.

Začnime s tým, ako správne čistiť zuby. Myslím, že väčšina z nás nevenujú dostatočnú pozornosť tejto otázke. Po tom všetkom, sme vždy niekde v zhone. Vedeli ste, že približne 75% ľudí, si správne čistia zuby. A vy ste medzi nimi? Teraz to zistíme.

 

Je dôležité si uvedomiť, že všetky pohyby by mali byť mäkké. Nie je nutné stlačiť na štetec, inak budete len dôjde k poškodeniu povrchu zubov. Celý proces čistenia by mal trvať asi 5 minút, v priebehu konania potrebné, aby bolo 10 masážnych pohybov na každej strane každého zubu. Kefka , musí byť udržiavaná na 45 stupňov. A nezabudnite čistiť svoj jazyk.

Väčšina ľudí rieši farbu zubov. Ale každý zubný lekár vám povie, že farba povrchu sa môže líšiť u rôznych ľudí. To je vec, ktorá je ovplyvnená mnohým faktorom. Napríklad kvalita vody. Existujú regióny, pričom obsah železa vo vode je veľký, preto zuby získavajú hnedastý nádych.

Samozrejme, môžete vybieliť zuby. To možno urobiť doma, alebo zubár. Plánujete a snažíte, sa aby vaše zuby boli belšie, potom vám príde vhod niekoľko tipov:

1. kúpiť dobrú bieliacu zubnú pastu. Pastou vybielite zuby o 2-3 odtiene. Pre porovnanie, u zubára, môžete vybieliť zuby o 15 odtieňov.

2. populárny liek na bielenie zubov je populárna sóda. Ale to by malo byť použité veľmi opatrne. V opačnom prípade môžete spôsobiť vážne poškodenie zubov. Bielenie sódou, použité malé množstvo peňazí. A nie viac ako dvakrát týždenne.

3. Pomocou súpravy na domáce bielenie zubov si vždy prečítajte pokyny, bolo by pekné, aby ste zoznámili s názormi na internete. Alebo sa poradiť s lekárom.

Ale nielen biele zuby sú dôležité. Ale aj ich tvar. Nebojte sa nosiť rovnátka, tam je teraz veľký výber, takže si môžete vybrať najvhodnejší pre vás.

Existujú ženy, ktoré sú v rozpakoch sa usmievať, pretože k tomu, že majú malý otvor medzi prednými zubami. Tu pomôže lekársky zásah, alebo jednoducho prijať a milovať sami seba, kto ste. Napríklad, Madonna. U nej to nie je na závada, ale vrchol. Tam je viera, že ľudia s takými zubami – sú šialene talentovaný.

Starostlivosť o pery

Koža na pery je jedným z najtenších na celom našom tele. A citlivosť je vyrovnaná len na koži okolo očí. A to vyžaduje celoročnú údržbu.

Takže je potrebné olúpať pery tiež, rovnako ako zvyšok kože. Tento peeling možno vykonať doma. Budete potrebovať 1 lyžička olivového oleja, 1 lyžička medu, 2 lyžičky práškového cukru a trochu citrónovej šťavy. Mix aplikovať na pery a masírovať. Opláchnite teplou vodou.

Ak je koža suchá, potom pomôže tieto prostriedky:

• Balzam na pery.

•Kakaové maslo .

• Zmes 2 kvapiek glycerínu a pol lyžičky citrónovej šťavy.

• Zmes masla, muškátového orieška a kurkumy .

• Vazelína.

Vďaka tomuto produktu, môžeme naše pery zvodnejšie. Aplikovať najlepšie na pery. Konkrétne pred použitím rúžu či lesku, naneste hydratačný krém na pery.

Tiež sa snažte používať faktor SPF filter ( nie menej ako 20).

Chrániť zdravie pier pomôžu aj niektoré dobré návyky:

1. Piť viac vody.

2. Zahrnúť do svojho jedálnička potraviny bohaté na vitamíny B a C.

3. Snažte sa olizovať pery na ulici.

A nezabudnite sa stále usmievať!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>