SVIEŽA A ŽIARIVÁ PLEŤ ZA 10 MINÚT: Vitamínová bomba na pokožku

Close up of walnut face pack to prevent hair damage on wooden surface i.e. walnut powder well mixed with curd in a glass bowl with entire raw ingredients.

Orech môžete nielen vložiť do koláčov alebo ho jesť ako desiatu, ale aj v starostlivosti o krásu.
Nasledujúca maska ​​na tvár je vyrobená s vynikajúcimi hydratačnými, skrášľujúcimi a omladzujúcimi prísadami, ktoré sa každý týždeň aplikujú na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

Vitamínová bomba na pokožku

Tieto orechy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a živín, čo je vzhľadom k detoxikačný, protizápalový a tonikum. Je vysoko hydratovaný svojimi mastnými kyselinami, ale tiež chráni pred škodlivými UV lúčmi slnka. Jogurt má tiež protizápalové vlastnosti a vďaka obsahu kyseliny mliečnej má zvlhčujúci účinok a vyrovnáva pH. Med je antibakteriálny a protizápalový a jeho antioxidanty pomáhajú zjednotiť pokožku a majú zvlhčujúci a proti vráskový efekt.

Prísady do masky:

  • 1 lyžica jemne pomletých orechov
  • 2 polievkové lyžice organického jogurtu
  • 1 čajová lyžička medu

Zmiešajte ingrediencie, natrite ich na pokožku a nechajte ich 10 minút. Umyte ju vlažnou vodou, zatiaľ čo orechy vynikajú odstraňovaním odumretých kožných buniek.

ZDROJ:femina.hu

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>