Super silná náprava na liečbu bolesti kostí a kĺbov – musíte to vyskúšať! Až potom jej uveríte

Chronické zápalové procesy alebo mnohé ďalšie závažné problémy, ako je zranenie a mŕtvica, môžu byť spôsobené bolestivými kosťami a kĺbmi. Je potrebné mazať kĺby, zabrániť stuhnutiu, posilniť kosti a zmierniť zápal na riešenie tohto problému.

Všetci vieme, že kosti chýba citlivosť a podľa toho niektorí ľudia tvrdia, že bolesť kostí v  skutočnosti neexistuje. Tento problém sa zvyčajne vyskytuje s vekom.

Ak bolesť kĺbov a kostí nie je dôsledkom poškodenia, mohlo by to byť spôsobené zápalovými stavmi vrátane osteoartritídy, artritídy, dny atď.

V článku nižšie budeme s vami zdieľať domáce lieky, ktoré vám budú veľmi užitočné, ak ste jedným z tých ľudí, ktorí trpia bolesťami kĺbov a kostí.

Zázvor má úžasné silné a prirodzené protizápalové zložky. Má vplyv naposilnenie imunitného systému, prevenciu chorôb a zhoršenie stavu. Ak spojíte zázvor s mrkvou, dostanete magický prírodný liek, ktorý zlepší vaše zdravie kostí a kĺbov.

Ako pripraviť prírodný liek:

zloženie:

  • Polovica čajovej lyžičky čierneho korenia
  • 2 cm čerstvého koreňa zázvoru
  • 5-6 mrkvy
  • 1cm kurkuma koreň

Inštrukcie:

Rozkrájajte kurkuma a zázvor. Potom zmiešajte všetky zložky v mixéri, kým zmes nie je hladká. A váš čarovný nápoj je pripravený!

využitie:

Mali by ste piť 50-60 ml nápoja trikrát denne. Odporúčame, aby ste ju pili 30 minút pred vašou raňajkami, obedom a večerou. Môžete riediť zmes s vodou.

Tipy na zmiernenie bolesti kostí a kĺbov

Ak máte závažnú bolesť kostí, mali by ste si s týmto nápojom z ďateliny, z prasličky a pridať do zmesi.

Bylinky vyššie uvedené bude stimulovať k regenerácii kostí a opraviť vaše kĺby vďaka svojej silných analgetických vlastností.

Poznámka: Pred začatím liečby sa poraďte so svojím lekárom.

ZDROJ:gofitstayfit.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>