Super-rýchly a jednoduchý spôsob, ako vrátiť bielu farbu podprsenke

Spodná bielizeň má jednoducho magické vlastnosti. Na jar a v lete som si istá, že dáte prednosť svetlému oblečeniu, a preto kupujete bielizeň vo väčšine prípadov bielu. Ale je tu jeden problém – rýchlo stráca atraktívny vzhľad, zožltne alebo zosivie.

Biela podprsenky a nohavičky dosť ťažko vyprať, pretože ich tkanivo nemôže tolerovať drsné bielidla. Teraz vám povieme, čo pridať do vody, aby sa vrátila na podprsenku oslnivá belosť.

Ako si vybieliť ľahko bielu podprsenku

Prísady:

  • 2 lyžice soli
  • 1 polievková lyžica sódy
  • 1 polievková lyžica pracieho prášku

Postup:

  1. Naliať teplú vodu do nádoby, ale nie horúcu. Pridajte ingrediencie a dobre premiešajte, aby sa rozpustili.
  2. Necháme vsiaknuť podprsenku na 15 minút – to je dosť. Ak bielizeň nie je vo veľmi dobrom stave, nechajte ju vo vode po dobu 30 minút, ale nič viac. Potom prať ručne, ale nie dlho.
  3. Opláchnite podprsenku v čistej teplej vode – a je pripravená na sušenie. Pamätajte si: v žiadnom prípade nie sušiť biele prádlo na radiátore – to vzniknú žlté škvrny.

Tento spôsob prania je ideálny nielen pre spodnú bielizeň, ale aj pre ľahké biele blúzky, tričká a košele. Vaše veci budú oslňujúcej bielej po veľmi dlhú dobu.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!