Super prostriedok pre vaše chodidlá, budete ich mať jemné ako malé dieťa

K nohám aby boli zdravé a krásne sa potrebujeme pravidelne starať. Nie je potrebné navštevovať kozmetické salóny alebo používať drahé prostriedky. Takmer v každej domácej lekárničke sa nachádza peroxid vodíka, ktorý nohám môže odstrániť zápach, hrubú kožu, kurie oká a mozole.

Takže … .. Vezmeme malú misku (takej veľkosti, aby sa zmestili nohy do nej), nalejte 1,5 litra vody tak, aby bola horúca, ale nie veľmi. Pridajte 4 polievkové lyžice peroxidu vodíka do vody. Položte nohy do vody a posaďte sa.

Po niekoľkých minútach budete mať pocit brnenia. Ak chodidlá sú veľmi zničené, sedieť dlhšie. Sami budete pociťovať účinok, pretože „vyskočí“ z čistoty. Potom okamžite trite chodidlá a podpätky so špeciálnym hladidlom alebo pemzou.

Potom ich potrite zmesou glycerínu s ocotom (kúpite v lekárni fľašu glycerínu a zrieďte ho bežným stolovým octom). A vo všeobecnosti to robím každý deň. A peroxidové kúpele – raz týždenne.

Účinok je úžasný! Vyskúšajte to a uvidíte sami! 

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>