Suché drhnutie je najlepším spôsobom, ako sa zbaviť celulitídy. Dievčatá, ktoré vyskúšali túto metódu, potvrdili, že to naozaj funguje

Každé dievča sa musí vysporiadať s celulitídou. Objaví sa, keď jete zlé mastné potraviny, keď málo spíte a pijete nedostatočnú vodu. A niekedy ani fyzická aktivita nezachráni od celulitídy. Dokonca hovoria, že to nie je možné. Ale to nie je tak. Dnes vám predstavíme spôsob suchého mletia. Dievčatá, ktoré vyskúšali túto metódu, potvrdili, že to naozaj funguje.

Šúchanie za sucha – čo to je?

Tento spôsob boja proti celulitíde už dokázal svoju účinnosť. Po prvé, má trvalý účinok (najmä v kombinácii s éterickými olejmi alebo anticelulitídovým krémom). Po druhé, zlepšuje tón pleti a odstraňuje stagnáciu. Po tretie, pomáha odstraňovať strie v dôsledku chudnutia. A po štvrté, dáva vám radosť z starostlivosti o vaše telo.

Ako vykonať brúsenie za sucha

Procedúra kozmetického zákroku by mala trvať päť až desať minút. Vezmite suchú handričku alebo kefku a ošetrite problémové oblasti nimi. Pamätajte: postup by nemal spôsobiť nepríjemné pocity. Dbajte tiež na to, aby ste pri masážnych pohyboch nenaťahovali pokožku. Dosiahnite miernu sčervenanie a pocit tepla.

Je dôležité pravidelne opakovať sedenie, najlepšie každý deň po teplej vani alebo sprche.

Trenie nôh by malo vždy začínať od spodu, postupne stúpať k bokom a ukončiť zákrok oblasťou zadku alebo brucha (pás).

Na toto si dávajte pozor:

  • nenaťahovať pokožku
  • silno nepritlačajte kefu alebo drsnú rukavicu
  • nešúchajte po pokožke s maximálnym úsilím

Ak nebudete postupovať podľa týchto odporúčaní, môžete poškodiť najtenšie lymfatické a krvné cievy, zatiaľ čo naším cieľom je dodávať krv do tkanív a robiť dobrú lymfatickú drenáž. Po zákroku je vhodné použiť aromatický olej alebo krém proti celulitíde.

Nanešťastie silné nohy s tkanivami presýtenými tekutinou a hrubými steatómami sa nedajú vyliečiť trením a anticelulitídovým krémom. Takéto problémy si vyžadujú účinnejšie postupy a lekársku starostlivosť. Ale predsa by ste nemali odmietať brúsenie za sucha, pretože týmto spôsobom môžete nielen udržiavať pokožku v dobrom stave, ale aj motivovať k boju proti celulitíde.

ZDROJ:justcoolidea.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>