Štúdie dokázali, že herpes môže spôsobiť Alzheimerovu chorobu

Podľa sekcie Hiroshine Medical News sú teraz dôkazy, že herpes môže vykazovať Alzheimerovu chorobu. Všetci máme informácie o ničivých účinkoch Alzheimerovej choroby, ale vedci stále nemajú jasné informácie o príčine a ako ju začať a zdroj týchto informácií je stále nejasný. Výsledky nového výskumu veria v myšlienku a starú hypotézu, že baktérie a vírusy môžu prispieť k primárnym príčinám ochorení mozgu.

Výsledky získané v najnovšej štúdii sú jedinými výsledkami experimentov na myšiach a laboratóriách, ale opäť je to pozoruhodný výsledok. Keď sú infikované herpes vírusmi, ktoré už boli preukázané, sú infikované Alzheimerovou chorobou, zmeny sa vyskytujú v neurónoch. V tejto štúdii neuróny na myšiach a laboratórne experimenty okamžite vytvorili plazmu beta (Aß) amyloidového plaku, čo vedci usudzovali, že plaketa by viedla k Alzheimerovej chorobe.

Infekčné choroby a Alzheimerova choroba

Vedci v tejto štúdii dospeli k záveru, že nárast plaku môže byť dôsledkom istého druhu obranného mechanizmu, ktorý vykoná telo, pretože počas tohto času sa telo snaží chrániť pred útokom. Potom tieto lepkavé proteíny vytvárajú proteíny, a nie ich chránia, čo spôsobuje spojenie medzi mozgovými bunkami. Po celé roky sa vyskytli otázky o tom, ako nástup Alzheimerovej choroby súvisí s beta-amyloidnými krvnými doštičkami v mozgu pacientov s touto chorobou. Tento nový výskum ďalej zdôrazňuje hypotézu, že vírus herpesu je nejakým spôsobom zapojený do tohto procesu.

Jeden z výskumníkov, Rudolph Tanzi Ústavu MassGeneral ochorenia Nvrvdnzhntyk (MIND), vysvetľuje: „Naše výsledky naznačujú, jednoduchý mechanizmus a priamo infekcií herpes vedie k depozit amyloidu v mozgu, vytvára sa ako obranná odpoveď v mozgu. Týmto spôsobom pridávame hypotézu infekcie a hypotézu amyloidu na antimikrobiálnu odpoveď na Alzheimerovu chorobu. “ Na predchádzajúce výskum založený vedci ako pravdepodobnosť vzniku Alzheimerovej choroby spojené s vírusom herpes simplex vírus 1 (HSV-1) a Human Herpes typ VI 6 (HHV-6) zvolený. Vírus HSV-1 je vírus, ktorý spôsobuje herpes. Testovacie nielen ukázali, že vírusové infekcie spôsobiť ďalšie usadeniny amyloidu beta, ale myši s ďalšími ložísk beta-amyloid, boli schopní zabrániť poškodeniu HSV-1 boli čo naznačuje, že tieto proteíny vlastne tvoria Proti-útok a obranu tela.

Hypotéza – že sa tieto plaky pokúšajú udržať mozog od infekcie – nie je úplne nová, ale teraz sa zdá byť prijateľnejšia a zrozumiteľnejšia. Treba tiež poznamenať, že tieto výsledky sú v súlade s výskumom zverejneným len pred týždňami a ukázali vyššiu hladinu herpes vírusov v mozgu ľudí, ktorí zomreli na Alzheimerovu chorobu. Jedným z kľúčových poznatkov je, že priama kultivácia mozgových buniek herpesom nie je príčinou Alzheimerovej choroby, ale imunitnou odpoveďou na vírus, ktorá vedie k zápalu mozgu. “

Mozog. Pokiaľ ide o to, určite nie je čas povedať, že chladný vírus alebo niečo také je jedinou príčinou Alzheimerovej choroby. Výsledky výskumu však naznačujú, že tieto typy ochorení môžu prispievať k Alzheimerovej chorobe inými faktormi vrátane genetických faktorov. Môžeme sa dokonca pozrieť na rôzne príčiny podobných environmentálnych mechanizmov, ktoré vedú k Alzheimerovej chorobe u rôznych ľudí. Tanzai, Moiir a ďalší Budú pokračovať v ich výskume vrátane analýzy mozgovej mikrobiológie. Konečným cieľom je nájsť liek na toto ochorenie.

ZDROJ:hidoctor.ir

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>