Strašným nepriateľom tuku je tento zázrak. Spáli 5 kg za krátky čas

Surové pohánky s kefírom na lačný žalúdok v dopoludňajších hodinách sú skutočne úžasné recepty na zdravie, ktoré pôsobia zázraky a sú veľmi užitočné pri očistení celého tela, čo je veľmi dôležité pri chudnutí, pankrease, pečeni a ďalších životne dôležitých orgánoch. Nenechajte sa vystrašiť slovom „surové“. Výsledkom je, že pohánka nie je „uvarená“, len zaliata vriacou vodou a nechá sa napučať a je veľmi chutná. Ešte chutnejšia ako tradične varená vo vode.

Prínos takýchto raňajok budete cítiť veľmi skoro, ak budete mať každé ráno raňajky tak dobre, aspoň niekoľko týždňov. Ale aj jeden pôst deň v týždni, konzumovaná pohánka s kefírom na lačný žalúdok, prospeje vášmu telu a pankreas, pečeň a celé telo ako celok vám za to budú veľmi vďačné. Koniec koncov, očistenie vášho tela dostane kolosálne.

Tak, ako uvariť pohánky na chudnutie a zdravie, čo funguje zázraky.

Jednoduchší proces varenia je jednoducho ťažko vymysliteľný.

Na jednu osobu musíte vziať 2 polievkové lyžice surových obilnín a 200 gramov kefíru alebo jogurtu.

Pohanku čistíme, opláchneme tečúcou vodou a necháme ju odtiecť.

Nasypeme ju do taniera s vysokými stranami, šálky alebo malé šalátové misky sú na tieto účely veľmi vhodné, zalejeme 200 gramov kefíru alebo jogurtu, prikryjeme vekom alebo tanierom a ideme spať.

Ráno je vaše surové pohánky s kefírom pripravené podľa receptu, ktorý funguje zázraky, pripravené na chudnutie a čistenie vášho tela.

Takto môžete jesť, ak máte prísnu diétu. Jedlo je samo o sebe chutné. Ale v prípade potreby môžete pridať korenie: kôpr, kurkumu alebo fenikel. A môžete jesť s orechmi, hrozienkami, banánmi, jablkami a medom.

Jedz zdravé pohánky s kefírom na lačný žalúdok a budeš vždy krásna, veselá a štíhla!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>