Ste už unavený skrývať svoj úsmev? Vyskúšajte tieto lacné metódy na bielenie zubov

Žlté zuby sú komplexom mnohých ľudí. Nechceme sa pekne zasmiať, keď sa fotografujeme a sú viditeľné. Najmä v kontakte s ostatnými ľuďmi, ktorých úsmev je bledší. Preto sme sa usmievali menej a necítili sme istotu. Takže sa pokúsime vyhrať s týmto problémom a bielenie zubov. Dnes vám povieme, ako to urobiť bez veľkého množstva peňazí.

Čistenie sódou

prísady:

  • 8 čajových lyžičiek sódy na pečenie
  • 8 čajových lyžičiek kokosového oleja

Dobre premiešajte obe zložky a jemne ich umyte dvakrát pomocou zubnej kefky. Opakujte liečbu niekoľko dní, aby ste získali požadovaný účinok. Nedávajte to však príliš často. Povedzme vám to prečo.

Nie je to jediný spôsob, ako môžete použiť. Počuli ste o čiernej zubnej pasty obsahujúcej aktívne uhlie? Jeho implementácia je tiež veľmi jednoduchá a umožňuje vám odstrániť žltý povlak. Podľa môjho názoru je to ešte lepší spôsob. Sóda na pečenie má brúsne vlastnosti, takže príliš často používať túto metódu bielenia nebudeme zdravé pre náš smalt.

Bielenie zubnej pasty s aktívnym uhlím

Liečba čiernymi zubnými pastami z aktívneho uhlia je lepšia, pretože nepoškodzuje náš smalt. Má mnoho cenných vlastností, ktoré pomáhajú pri starostlivosti o ústnu hygienu.

prísady:

  • 3 kapsuly aktívneho uhlia
  • čajová lyžička kokosového oleja

príprava:

  • Kokosový olej trochu zohrejte. Zmiešajte s obsahom kapsúl s aktívnym uhlím. Použite pastu na zubnú kefku. Začnite čistiť ako bežnou zubnou pastou.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>