Stará zdravotná sestra mi poskytla dobrú radu, ako sa len za jednu noc môžem zbaviť bolesti v krku, kašľa a obnoviť hlas? Jednoducho som spravil presne toto…

Každú jar a na jeseň som mal bolesť v krku, hlas bol stratený a kašel bol hrozný, kým mi jedna stará zdravotná sestra neposkytla túto radu.

Pomôžte si olejom, na bolesť a problémy hrdlom.

 

Esenciálny olej z jedle od nepamäti, je známy pre svoje liečivé vlastnosti, ale aj v našej dobe nestratil svoj význam a je používaný v ľudovom a oficiálnej medicíne na liečbu rôznych ochorení.

Obsahuje asi 35 zložiek biologicky aktívnych látok, ktoré majú protizápalové, protiparazitické a posilňujúce účinky.

 

Je potrebné ju votrieť do goliera oblasti chrbta a hrudníka, masírovať rukami a robiť vdychovanie (v smaltovanom hrnci s vriacou vodou, pridáme 3-4 kvapky borovicové silice a dýchať) – a choroba ustupuje.

Pri chlade je užitočné nakvapkať jednu kvapku oleja do každej nosnej dierky. Toto sa dá urobiť pre prevenciu, najmä počas obdobia ARVI a ak ste v miestnosti so suchým vzduchom.

Pre profylaxiu prechladnutia, musí byť trenie na hrudi a zadnej časti zmesi 50 ml kokosového oleja alebo olivového oleja s prídavkom rozmarínu, mäty a jedle, s každého po 5 kvapiek.

Pozor prosím!  Tieto liečby nie sú vhodné pre malé deti a pacientov s bronchiálnou astmou! Kategoricky sa jedľový olej nemôže používať pre tehotné ženy v akejkoľvek forme.

Huba na nohách je perfektne ošetrená jedľovým olejom, ak ide o pleťové vody po dobu 15 minút po navlhčení vaty v jedlovom oleji.

Ak trpíte nespavosťou, osprchujte sa olejom z jedlového oleja. Do kúpeľa pridajte 5 kvapiek jedlého oleja a ležte vo vani asi 10-15 minút. Ale kúpte sa každý druhý deň.

Jedľový olej sa používa na opar, navlhčíme kúsok vaty jedľovým olejom a nanesie sa na boľavý bod.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>