Staňte sa zubárom! Vybieľte si zuby, vyliečte si ďasná a chrup s touto prírodnou zubnou pastou

Zaujímavý recept.

Život je v našich časoch príliš rýchly. V takom stresujúcom spôsobe života menej ľudí venuje náležitú pozornosť ústnej hygiene.

V ranných hodinách sa vždy ponáhľame, čo najrýchlejšie sa dostať do kancelárie, čo bohužiaľ skracuje čas na čistenie zubov. Takáto krátka doba vyčistenia zubov nemôže zabezpečiť správne čistenie, čo je veľmi zlé pre zdravie ústnej dutiny.

Okrem toho existuje veľa zubných pást, na bielenie zubov. Avšak mnohé vedecké štúdie dokazujú, že tento druh výrobkov skutočne poškodzuje zubnú sklovinu.

Sériové používanie produktov s vysokou úrovňou chemických látok vedie k citlivosti na zuby a poškodeniu ďasien. Jedným z vedľajších účinkov bielenia zubov je, že môže viesť k nezvratnému poškodeniu zubov.

Takže teraz je len čas povedať „Zbohom!“ Kozmetickým výrobkom a ísť na prírodné zložky.

Existujú prírodné zložky, ktoré robia zuby silnejšími a zdravšími. Žiadne vedľajšie účinky. Tu je recept na prirodzené bielenie zubov, ktoré je možné používať pravidelne.

Recept na prírodnú zubnú pastu

ČO POTREBUJEME:

  • kokosový olej – 1 polievková lyžica
  • kurkuma prášok 4-5 lyžičky
  • mätový olej – niekoľko kvapiek

AKO VARIŤ:

  • Vezmite malú sklenenú kadičku a pridajte 1 lyžicu kokosového oleja.
  • Pridajte 4-5 čajových lyžičiek kurkumového prášku a 5-6 kvapiek pepermintového oleja.
  • Zmiešajte dobre zmes na výrobu zubnej pasty.
  • Použite zubnú pastu na zuby a potom použite zubnú kefku.
  • Vykonajte to dvakrát týždenne, aby ste získali oslnivé biele zuby.

Kurkuma je veľmi užitočná pri znižovaní bolesti zubov, pretože má antibakteriálne vlastnosti. Kurkuma znižuje podráždenie ďasien, ako aj choroby a kontamináciu úst.

Väčšina zubných pást obsahuje fluorid, ktorý splachuje vápnik zo zubov.

Mnoho ľudí, ktorí majú problémové zuby, a objavili liečivé vlastnosti kurkumy, ju začali používať, pretože zmierňuje podráždenie.

Skúste túto prirodzenú zubnú pastu na bielenie zubov. Zdieľajte tento recept s priateľmi a rodinnými príslušníkmi, ako ste pomohli zdraviu svojej ústnej dutiny.

 

Zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>