Stačia vám 2 tablety aktívneho uhlia a mágia sa začne! Po 20 minútach si v zrkadle nespoznáte svoju tvár

V minulom roku, ste určite počuli o čiernej maske. Bolo o nej zmieňované absolútne na všetkých sociálnych sieťach, a boli predávané na každom kroku, od reklamy bolo nemožné uniknúť. A reklamy, sú pôsobivé!

Potrieť sa maskou, chvíľu počkať a potom stiahnúť jedným pohybom, sľubujú vymazanie všetkých pórov všetkých nečistôt. Priznaj to, tiež chceš by ste ju chceli vyskúšať?

Ale často sa jej cena a skutočný účinok nezhodujú. Prečo platiť veľa? Aj v domácnosti, sa dá dosiahnúť mramorovo hladká tvár.

Naše vynikajúci editori a Maria Cristina porovnávala účinok zakúpenéj čiernej masky s výsledkom používania domácej masky s aktívnym uhlím. Výsledky boli úplne nečakané! Tu je, ako to bolo.

Ako vyrobiť čiernu masku doma

Dnes som mala to šťastie zažiť zázračný účinok z uhlia masku na zmiznutie čiernych bodiek. Ale ja, vyzbrojená obľúbenými receptami, som sa rozhodla, že nebudem kupovať masku a urobím si ju sama. Koniec koncov “ Domáca maska určite neublíži a ešte ušetrí peniaze,“ – pomyslela som si.

Recept, ktorý som čítala na webe, bol veľmi jednoduchý. Všetky komponenty, podľa autora, najlepší spôsob, ako mať vplyv na citlivú pokožku tváre. No, kúpila som si aktívne uhlie, želatínu, mlieko a začala variť zázračný elixír na čierne bodky.

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 2 tablety čierneho uhlia
  • 2 lyžice želatíny
  • 2  lyžice mlieka

Musím povedať, že maska sa varí veľmi jednoducho: stačí zmiešať 2 tablety rozdrveného aktívneho uhlia, 2 lyžičky želatíny a 2 lyžice mlieka. 15 sekúnd zahrejeme v mikrovlnnej rúre – a maska na čierne bodky je pripravená. Zmes tvrdne veľmi rýchlo, preto budete musieť okamžite aplikovať.

A nezabudnite, vyčistiť tvár, pretože potom efekt bude rovnaký ako v reklame. 

Maska sa zdá byť prekvapivo jednoduchá. Ale je tu jedno tajomstvo! Záleží na hrúbke vrstvy, ktorú ste dali na pleť: čím tenšia je vrstva, tým viac agresívne sa maska odstráňuje. Prvýkrát, to bola trauma na kožu. Zážitok je naozaj pôsobivý!

 

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>