Stačí vypiť len 1 pohár tohto nápoja na prázdny žalúdok a vaša pečeň bude zdravá ako nikdy predtým

Naša pečeň – jeden z najdôležitejších orgánov nášho tela, pretože je zodpovedný za regeneráciu krvi, jej čistenie a odstránenie toxínov z celého tela a pečeň slúži na posilnenie a udržanie dobrého trávenia.

Okrem toho čistí krv a odstraňuje všetky jedy a nečistoty, ktoré obsahuje. Najlepším spôsobom, ako udržať zdravie pečene, je očistiť ju každý deň. Ak to chcete urobiť každé ráno, vezmite jednu lyžicu olivového oleja, zmiešajte s polievkovou lyžicou citrónovej šťavy na prázdny žalúdok.

Po jednom mesiaci uvidíte zmenu. Váš vzhľad sa zlepší, tmavé kruhy pod očami zmiznú, vaša pokožka bude svieža a budete vyzerať oveľa mladšie ako pred mesiacom.

Navyše, práca vo vašich črevách sa výrazne zlepší, a tak sa zbavíte toxínov, blokád a ďalších problémov s trávením. V konečnom dôsledku sa budete cítiť plný pozitívnej energie a teda zdravšie.

Keď začnete užívať tento liek, proces detoxikácie sa začne takmer okamžite, nemusíte to preháňať, jedna dávka denne stačí.

Mali by ste vedieť, že počas prvých piatich dní proces detoxikácie pôjde rýchlo a potom sa trochu spomalí, čo znamená, že prvá fáza procesu čistenia skončila.

Kurz liečby je približne mesiac, potom mesačná prestávka a opakovanie.

Tento postup by ste mali vyskúšať, pretože je oveľa jednoduchšie predchádzať chorobe, než ju neskôr liečiť.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>