Stačí si spraviť len 5 takýchto zábalov a ľahko odstránite pár centimetrov z pása a bokov! Zaujímavá metóda a hneď sa zbavíte aj celulitídy

Na jednom portáli na ženských fórach sa aktívne diskutuje o zaujímavých metódach balenia, ktoré sa týkajú chudnutia. Autor tvrdí, že táto metóda je veľmi účinná. Vzhľadom k tomu, že zachvíľu začne sezóna sviatkov, stále máte čas vyzerať elegantne a štíhlo.

Pre balenie budeme potrebovať:

– potravinová fólia

– 1-2 lyžice suchéj horčice

– 1 lyžicu olivového oleja

– 1 lyžica medu

– telové mlieko

Zahrejeme med až na 40 stupňov. Mal by byť teplý, nie horúci. Pridajte olivový olej a sušenú horčicu do teplého medu a starostlivo premiešajte všetko. Objavte problémové oblasti. Obtočme ich potravinovou fóliou, potom obalíme teplou prikrývkou a čakáme 40-60 minút (počas postupu, ktorý nejeme ani nepijeme). Nakoniec dôkladne  umyjeme.

Po ukončení procedúry je dobré si spraviť soľný kúpeľ a použiť mlieko na telo. Ráno sa radujeme v krajšej línii.

Zábaly sa odporúčajú robiť dvakrát týždenne.

Dievčatá dávajte pozor, fórum sa aktívne diskutuje, že môžete spáliť kožu horčicou. Tak buďte opatrné, aby nedošlo k popáleninám. Niekto hovorí, že to bolo veľmi horiace a nie je to možné vydržať. Hovorí sa, že to nemôžete urobiť s horčicou, pretože môžete dostať ťažké popáleniny.

Ja verím, že budete opatrné a keď uvidíte prvé zmeny, nedáte na ňu dopustiť. Poteší nás, keď sa o tento recept podelíte.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>