Som šokovaná! Tento nápoj pijeme denne a ani netušíme o tom, že tento produkt spôsobuje rakovinu prsníka!

Rakovina prsníka je dnes považovaná za veľmi bežné ochorenie. Avšak táto choroba je známa už dávno, príznaky rakoviny a rôznych nádorov prsníka boli nájdené aj v egyptských múmiach!

Nie všetko je tak hrozné: teraz má liek dostatok vedomostí, aby pomohli žene, ktorá má proces tvorby zhubného nádoru. Samozrejme, ak je choroba zaznamenaná včas! Ale najdôležitejšie – zdá sa, že nemeckým dietetikom sa podarilo nájsť hlavné príčiny rakoviny prsníka.

Rakovina prsníka u žien

 Ak žena konzumuje veľa tučných mliečnych výrobkov, riskuje svoje zdravie. Nemeckí vedci na výživu zistili: vysoký príjem tuku, najmä prítomnosť tuku v mlieku, syre a tvarohu – je faktor prispievajúci k vzniku zhubných buniek.

Veľká konzumácia tukov spôsobuje zvýšenie intraabdominálneho tuku a zvyšuje produkciu  hormónov estrogénu a progesterónu.  Užívanie antikoncepčných liekov môže tiež spôsobiť nadmerné množstvo estrogénu v ženskom tele. Tento faktor zvyšuje riziko rakoviny prsníka niekoľkokrát!

Najlepšou  prevenciou rakoviny prsníka  je obmedzenie príjmu tučného mlieka a tučného tvrdého syra. Pokiaľ si pozorne sledujete menu, môžete sa vyhnúť nielen problémom s nadváhou, ale aj výskytom mnohých nebezpečných chorôb.

Bohužiaľ, máme tendenciu zabúdať, ačasto sa náš jedálniček skladá z… Než si niečo zajete, premýšľajte o tom: či je to čerstvé, zdravé, nie je príliš tučné, nie príliš preplnené všetkými druhmi chemikálií. Želám vám dobré zdravie a vašim blízkym!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>