Snívate po brazílskom sexi zadku? Už nemusíte len snívať, onedlho ho môžete mať aj vy

Po mnoho storočí žena sníva o krásnom zadku, pretože priťahuje všetkých ľudí. Ale ak nemáte brazílsky zadok, nenechajte sa odradiť. Našťastie existujú špeciálne cvičenia, ktoré pomôžu dať vášmu zadku zaoblené, pružné a zvodné tvary. Dokonca aj majitelia brazílskych pozadí vás budú závidieť.

Tu je to, čo musíte urobiť: Pilates cvičenie, drepy, výpady, krídla, skoky

Celý tréning trvá maximálne 20 minút, ale výsledky budú pôsobivé. Nečakajte na začiatok nasledujúceho týždňa alebo nasledujúceho mesiaca. Začnite dnes a rýchlejší výsledok dosiahnete. Cvičte každý deň. Nezabudnite na zdravé stravovanie, iba kombináciou týchto dvoch dôležitých aspektov, správnej vyváženej výživy a cvičenia, prinesiete bližšie k svojmu snu.

# 1. Pilates: plávanie cvičenie

Východisková pozícia: ležiace na žalúdku, ramená natiahnuté dopredu. Mierne zdvihnite hlavu, ruky a nohy z rohože. Začnite meniť ruky a nohy, akoby ste plávali. Zdvihnite pravú nohu a ľavú ruku. Znížte pravú nohu a ľavú ruku, zdvihnite ľavú nohu a pravú ruku. Je potrebné zmeniť polohu končatín rýchlo, ale hladko.

# 2. Jumping Squats

Štartovacia pozícia: státie, nohy spolu, ruky na hrudi. Skočte a ohýbajte kolená, pristáť v sedacej polohe. Predstavte si, že za sebou stojí stolička a vykláňate si kolená, ako keby ste na nej sedeli. Držte svoju váhu s podpätkami. Pokúste sa udržať kolená nie v prospech ponožiek. Chrbát je rovný. Zatlačte päty a vráťte sa do východiskovej polohy.

# 3.Výpady

Východisková pozícia: stáť. Urobte krok späť vpravo ľavou nohou, aby ste prekrížili boky a ohýbali obe kolená. Vráťte sa do východiskovej polohy a zmeňte nohu.

# 4. Skákanie

Štartovacia pozícia: státie, nohy ramennej šírky, ramená pozdĺž tela. Vykonávame toto cvičenie, spočiatku krčíme a potom zdvihneme ruky nahor, nie príliš vysoko skočíme a jemne pristávame v poloostrovach a položíme ruky na zem. Ako vidíte, všetky cvičenia sú dosť uskutočniteľné a veľmi účinné. Sú dobre podporované v svaloch v tóne a dávajú telo krásne úľavy.

# 5. Drepy

Stojíte vzpriamene s nohami v šírke bokov. Ruky môžete dať vbok, vystrieť pred seba alebo spojiť dlaňami vo výške hrudníka. Spevnite svalstvo a pomaly začnite klesať do drepu. Počas klesania ste v prirodzenom predklone, no chrbát ostáva rovný, chodidlá ostávajú na zemi. Klesnúť by ste mali minimálne tak, aby stehná boli rovnobežne s podlahou. Čím nižšie klesnete, tým viac pracuje zadok. Drepy robte v prirodzenom rytme, to znamená zotrvať v pozícii 3-4 sekundy a vracať sa rovnako Nezabúdajte na dýchanie, nádych pri poklese a výdych pri návrate do vzpriamenej pozície. Vráťte do stoja vzpriameného a cvik opakujte.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>