Silné čínske tajomstvo, ktoré vám umožní odstrániť kamene zo žlčníka za 7 dní

Žlč pozostáva z cholesterolu a solí, ktoré sa tvoria v žlčníku, čo je v pečeni jemne hruškovitý orgán. Žlčové kanály sú malé trubice, ktoré nesú žlč – tekutinu, ktorá pomáha telu vstrebávať tuky – z pečene do žlčníka a potom do zažívacieho traktu.

Zároveň môžete žiť so žlčníkovými kameňmi bez akýchkoľvek príznakov, ale ak začnú blokovať žlčník, spôsobujú bolesť a nevoľnosť a sú potenciálne fatálne.

Môžu tiež zastaviť tok žlče z žlčníka a pečene, čo môže spôsobiť žltačku.

Čínsky lekár, Dr. Lai Chiu Nan, prišiel s nádherným prírodným receptom na ľahké, rýchle a trvalé odstránenie žlčových kameňov a najlepšie je, že tento účinný liek poskytuje vynikajúce výsledky!

Takže ak si myslíte, že máte žlčové kamene, Dr. Lai ponúka tieto metódy na ich odstránenie.

Prvých 5 dní liečby vypite štyri poháre jablkovej šťavy (denne) alebo zjedzte 4 – 5 jabĺk podľa vášho výberu. Jablčná šťava zjemňuje žlčové kamene. Počas týchto piatich dní by ste sa mali dobre najesť.
Šiesty deň nejedzte obed.
Šiesty deň o šiestej hodine vziať čajovú lyžičku soli Epsom (síran horečnatý) s pohárom teplej vody.
O 20:00 opakujte to isté. Síran horečnatý pokrýva nedostatok žlče.
O 10:00 si zoberte pol pohára olivového oleja (alebo sezamového oleja) s pol pohára čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy. Dobre premiešajte a vypite. Olej maže kamene a uľahčuje ich prechod.
Nasledujúce ráno (siedmy deň) by ste mali na stoličke nájsť zelené kamene.

Zvyčajne vyplávajú. Môžete ich spočítať. Mal som ľudí, ktorí našli 40, 50 alebo dokonca 100 kameňov. Veľa hovorí Nan Chiu.

Aj keď nemáte príznaky žlčníkových kameňov, môžete si užiť túto prirodzenú terapiu.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>