Silná kombinácia cesnaku, jablkového muštu a medu dokáže bojovať proti cukrovke, obezite, poruchám trávenia a mnohým ďalším nerestiam

Sila cesnakujablčného octu a medu, v  kombinácii je nepopierateľná. Každá z týchto prísad má silné vlastnosti a dokonca aj medicínsky priemysel súhlasí s týmto tvrdením. Med je ultra zdravý produkt, bohatý na enzýmy, vitamíny a minerály, ktoré slúžia ako skvelé antiseptikum.

Na druhej strane cesnak obsahuje veľa alicínu, čo je protizápalová zlúčenina, ktorá porazí rakovinu a spomaľuje proces starnutia. Nakoniec, jablkový jablkový ocot sa nachádza v tomto recepte kvôli mnohým chorobám a bráni im, aby sa začali. Niektoré z problémov, ktoré ACV lieči, sú diabetes, obezita a tráviace ťažkosti.

Teraz si predstavte kombináciu týchto troch dohromady! No, ak to nie je jeden mocný prostriedok, nevieme, čo je to. Jedna štúdia potvrdila prínos tejto liečby pre choroby súvisiace s rakovinou. Ako sa potvrdilo, pacienti s rakovinou, ktorí ju užívali pravidelne, vykazovali významné zlepšenie zdravia a znížili symptómy rakoviny. Iné ako toto, náprava bola úspešná pri riešení vysokých hladín cholesterolu a krvného tlaku. Najlepšie je, aby ste tento prostriedok užili ráno pred spotrebou potravín alebo kvapalín.


Zloženie:

  • 1 šálka jablčného muštu octu
  • 1 šálka medu
  • 10 strúčikov surového cesnaku

Príprava:

Zmiešajte všetky zložky, až kým nebude hladká zmes. Nalejte zmes do nádoby a schlaďte. Prípravok má najlepšie účinky po dobu piatich dní, preto je to jeho maximálne použitie.

Dobré vedieť:

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, vezmite 2 polievkové lyžice lieku každé ráno pred jedlom. Ak chcete zlepšiť chuť, môžete pridať džús alebo vodu – to bude chuť lepšia. Najdôležitejšia vec, ktorú si treba zapamätať, je piť ho ráno a držať sa plánu.

Jednoduché, lacné a naozaj úžasné, tento nápoj poskytne to najlepšie zo zdravotných výhod.

ZDROJ:worldhealthguide.org

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>