Sila matkinej lásky: Dajte zdravie, svojmu dieťaťu pomocou tejto metódy, je to osvedčený jav

Sila matkinej lásky- osvedčený jav. Matka a dieťa vždy odkazuje súvisiace pocity, potom prekonáva akúkoľvek vzdialenosť a prekonáva ťažkosti života. Koniec koncov, každá matka je pripravená urobiť čokoľvek pre svoje dieťa …

Experiment, ktorý bol vykonávaný v Anglicku, plne dokazuje, že materská láska robí divy. Liečiť svoje deti, mamičky sa dohodli, že strávia veľmi príjemné aktivity každý večer. Bolo potrebné čakať, až dieťa zaspí, a v aktívnej fáze spánku, ktorý nastane po 15 minútach po zaspaní, dieťaťu šeptajú slová lásky.

 

Liečba láskou od matky

„Milujem ťa. Som na teba pyšná. Som veľmi rada, že si môj syn. Si najlepší syn. “ To sú slová ženy, ktorá to hovorí svojim deťom. Vplyv zapôsobil všetkým účastníkom experimentu, a tí, ktorí ho sledovali: deti, ktoré cítili lásku matky  sa zotavujú rýchlejšie!

K vysvetlenie tohto javu je možná, samozrejme, hypnóza – zatiaľ čo spiace dieťa to podvedome počuje.

Dieťa, ktoré často počuje slová lásky, rastie šťastne, je dobrou ľudskou bytosťou. Počas dňa, nie všetky matky majú možnosť dávať pozor na dieťa, ale vo večerných hodinách je ľahšie robiť.

Spiacim deťom hsi ovoriace slová lásky, môžete všimnúť, že dieťa sa v spánku usmieva.

Hovoriť najviac, by sme mali blízkej osobe: ako ste hrdý, že máte také dieťa, nikdy by som ťa nevymenil za niekoho iného.Takéto slová rado počúva nielen dieťa rovnako aj dospelý.

Len pár minút denne môžete použiť tento elixír pre vaše dieťa. Buďte dobrý, úprimný, a to nielen v noci, ale aj cez deň – uvidíte, že zdravotný stav dieťaťa sa zlepší, bude pokojnejšie, šťastnejšie.

Slová majú moc, vždy premýšľajte, než poviete niečo dieťaťu. Lebo ak je hovorené slovo v láske, bude dobrá odozva, ale ak je to naopak v hneve, tak to má dramatický vplyv na dieťa. Slová môžu liečiť, ale aj- zničiť. Použiť túto silu múdro.

Pripomínajte ďalším mamičkám o úžasnEj sile materinskej lásky, povedzte im o tomto článku.

 

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>