SENZAČNÉ! Tento jednoduchý recept na dlhovekosť každého prekvapí. Preložené do všetkých jazykov sveta – úplné omladenie za týždeň!

Chcete zostať zdravý po dlhú dobu? Použite recept na dlhovekosť, ktorá sa osvedčila dokonale! Budete mať vynikajúce zdravie a dobrú náladu. Táto infúzia navyše pomôže obnoviť prácu všetkých vnútorných orgánov! Začnite užívať ešte dnes.

Tento jednoduchý recept na dlhovekosť každého prekvapí! V 5. storočí pred naším letopočtom sa používala na zachovanie zdravia. A už vtedy sa cenil tento recept. Preto, aby ste boli vždy mladí a cítili sa skvele, musíte tento vývar uvariť a striktne ho vziať na odporúčanie.

Bola založená na expedícii UNESCO v roku 1971 v kláštoroch v Tbilisi, napísaná na hlinených tabletkách, preložená do všetkých jazykov sveta. 

Tento článok popisuje, ako správne variť:

  • 100 g harmančeka
  • 100 g ľubovníka bodkovaného
  • 100 g Helichrysum
  • 100 g breza

Rozsah jeho použitia je veľmi široký, pretože sa zhromažďujú všetky hlavné byliny.

Účel: Metabolizmus ostro zlepšuje, čistí telo od usadenín tukov a cholesterolu, čo spôsobuje, že všetky krvné cievy, a najmä krvné cievy, sú elastické, zabraňujú skleróze, mozgovej príhode, angine pectoris, srdcovému infarktu, hypertenzii, šumu v hlave, obnovuje sa videnie, telo sa omladzuje.

Recept:

Všetko prejdite mlynčekom na kávu, vložte do smaltovaného hrnca. Večer si zoberte 1 polievkovú lyžicu tejto zmesi, nalejte 0,5 litra vody (vriaca voda), nechajte 20 minút, potom preceďte cez handričku alebo gázu. Nalejte jednu šálku horúcej zmesi a rozpusťte v nej 1 čajovú lyžičku medu. Večer vypite po večeri, potom nepite ani nejedzte.

Ráno: Spravte to čo večer, rozpusťte v nej čajovú lyžičku medu a vypite. to každý deň, kým sa neskončí celá zmes bylín.
Priebeh liečby: opakujte po 5 rokoch.

Tento silný vývar ochráni vaše zdravie, predĺži mladosť a zlepší prácu vnútorných orgánov. Podeľte sa o svoje zdravotné recepty so svojimi priateľmi.

ZDROJ.jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>