S veľkou radosťou vám poradím, ako sa zbavíte opuchnutých viečok, vačkov pod očami a vrások! Jednoduchý recept poskytuje 100% výsledok za necelých 15 minút!

Tento recept stojí za vyskúšanie! Výsledky vás potešia!

Opuchnuté očné viečka môžu mať mnoho príčin. Zvyčajne to je najvýraznejšie ráno po prebudení a mnohé z nich zmiznú za 1-2 hodiny, ale stane sa, že nezmiznú po niekoľkých hodinách.

Opuchnuté viečka spôsobujú, že tvár je unavená a s nimi vyzeráme oveľa staršie.

Opuchnuté očné viečka sú výsledkom nadmernej tekutiny v tkanivách okolo očí. Niekedy je to únava, zlá výživa, alergia alebo sú jednoducho výsledkom chladu, tečenia nosa alebo kašľa.

Preto sme si istí, že budete s radosťou vedieť, že existuje jednoduchý a účinný prostriedok, pomocou ktorého môžete rýchlo vyriešiť tento problém. Je však vždy potrebné vedieť, čo spôsobuje tento problém.

Možné dôvody:nespavosť,

nedostatok dobrého odpočinku

prebudenie v skorú hodinu

ak ste plakali

alergické reakcie (na jedlo alebo prach alebo peľ)

kozmetické výrobky, ktoré môžu spôsobiť reakcie (napríklad make-up, zvlhčovače a šampóny)

zápal spojiviek

bakteriálna infekcia

chlóru v bazénoch

pobyt veľa hodín pred elektronickými zariadeniami, ako sú počítače, mobilné telefóny atď.

Recept na opuchnuté viečka a vačky pod očami

Zloženie
3 vetvičky čerstvej petržlenovej vňate
½ šálky vody (125 ml)
2-4 tampóny
1 šálka

Príprava:

Vňať umyť a naliať na neho 125 ml vriacej vody, nechajte variť 10-15 minút. Zalejte tampóny teplým vývarom a vložte ich na očné viečka.

Zvyčajne, keď sú očné viečka opuchnuté, nadbytočná tekutina sa hromadí v horných a dolných viečkach, a preto sa pokúste udržiavať tampóny navlhčené v petržlenovom vývaru tesne za koncom očných viečok. Nechajte pôsobiť približne 15 minút.

Použitie takého kompresie, skúste si ľahnúť a nezabudnite zavrieť oči a odpočinúť si.

Po tomto čase opláchnite tvár studenou čerstvou vodou. Liečba za studena poskytuje tiež veľmi dobré výsledky pri odstraňovaní opuchov a stimuluje krvný obeh.

Použitie čaju z petržlenu na 1-2 šálky denne tiež urýchli proces odstránenia opuchov. Môžete pripraviť ľad z odvaru petržlenu a utrieť tvár s kockou takého ľadu 1-2 krát denne. To tiež pomôže odstrániť opuch tváre a zbaviť sa jemných vrások.

ZDROJ:/budetezdorovy.ru/

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>