S týmto receptom sa navždy zbavíte celulitídy. 2 centimetre zo stehien mi ubudli už za jeden mesiac

Jablko je ovocie, ktoré rastie v záhradách a nieje problém ho zakúpiť v akomkoľvek ročnom období. Ja mám jablká veľmi rada a práve teraz je to obdobie, kedy v záhrade zbierame úrodu. Toto ovocie má skvelú chuť a navyše je šťavnaté, sladké a čistí nám zuby. Potom som prišla na to, že jablko je liekom nielen zvnútra, ale pomôže vám v boji proti celulitíde.

Jablková masáž nie je nič nové. Poznali ju už aj naše babičky. Ak sa chcete zbaviť celulitídy a nechcete vyhadzovať naozaj veľa peňazí na špeciálne kozmetické prípravky či dokonca chirurgické zákroky, použite jablká. Myslím si, že ste doteraz skutočne nevedeli.

Jablká obsahujú veľké množstvo vitamínov a najmä vitamínu C, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke a pôsobí zároveň aj ako antioxidant a zdroj vitamínu B, pričom toto všetko napomáha k revitalizácii pleti. Peptidy z jablčnej drviny odstraňujú z pokožky toxíny a zostane vyhladená, čistá a jemná.

Už aj v niektorých kozmetických salónoch nájdete špeciálny masáž za pomoci jabĺk. No prečo by ste mali platiť kozmetickému salónu, keď si takú masáž môžete urobiť aj v pohodlí vášho domova? Na jednu kompletnú masáž stehien a zadočka budete potrebovať asi dve jablká strednej veľkosti.

Ako sa táto masáž robí?

Jablká zalejte vriacou vodou. Rozrežte ich na polovicu a každú polovicou si prechádzajte po pokožke a jemne ju masírujte. To isté urobte z druhou polovicou jablka a následne aj s druhým jablkom. Masáž by mala trvať približne 20 minút. Po masáži pokožku osprchujte vlažnou vodou a hneď po osušení aplikujte a naneste hydratačný krém.

Frekvencia a trvanie masáže sa samozrejme môže odvíjať od závažnosti celulitídy. Výsledky sa dostavia už po prvom mesiaci a budete naozaj prekvapené. Po prvej masáži bude vaša pokožka príjemná na dotyk, hladká, čistá a svieža. Vyskúšajte tento skvelý prírodný trik a budete prekvapené, ako dobre funguje.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>