S týmto návodom si rýchlo vyčistíte pľúca iba za 3 dni! Vyčistíte ich tak, ako keby ste nikdy nefajčili


Fajčiari nie sú jediný, ktorí majú problém s pľúcami, sa znečistením ovzduším dnešného sveta začínajú mať dokonca aj deti rakovinové bujnenie v pľúcach a alebo veľké ťažkosti s dýchaním. Aj, keď je tento návod nastavený čisto na fajčiarov, pomôže rozhodne všetkým a to bez výnimky. Tu platí pravidlo že, pasívne fajčenie je rovnako nebezpečné a to sa nehovorí zo srandy, ale preto, že to tak naozaj je!

Tento návod vám pomôžem vyčistiť pľúca plné toxínov iba za 3 dni!

Najdôležitejšie je si uvedomiť, že minimálne 2 dni pred začiatkom je potrebné vyradiť všetky mliečne produkty.

Tie by totiž mohli výrazne spomaliť uzdravovania pľúc a výsledok by nebol tak prekvapivý. Pred prvým dňom liečby vypite 1 šálku vášho obľúbeného bylinkové čaje!

Pomôže naštartovať metabolizmus.

Týmto návodom si vyčistíte pľúca aj od viacročného fajčenia:

  • Ráno, ešte predtým, než sa naraňajkujete, vyžmýkajte si dva citróny do 300 ml vody a vypite ju.
  • Kedykoľvek cez deň vypite 300 ml grapefruitového alebo ananásového džúsu (ak vám grapefruit nechutí). Môžete tiež použiť minerálnu vodu na doladenie chuti. Táto ovocia sú bohaté na antioxidanty, ktoré pomáhajú vyčistiť pľúca
  • Medzi raňajkami a obedom sa napite 300 ml mrkvového extraktu. Mrkva značne ovplyvňuje krvný alkalizácii, čo v našom prípade opäť znamená výpomoc pri čistení pľúc.
  • Na obed vypite 400 ml džúsu, ktorý obsahuje veľké množstvo draslíka. Môžete ho jednoducho urobiť z jedál ako repa, paradajky, petržlen, figy alebo mandle.
  • Ešte predtým, než pôjdete spať vypite 400 ml brusnicového džúsu. Brusnice pomáhajú najmä vo vysporiadanie sa s baktériami v pľúcach.
  • Je tiež dôležité si dať každý deň počas detoxe horúcou minimálne 20 minútovú kúpeľ. To vám pomôže dostať toxíny z tela.
  • Môžete tiež vyskúšať eukalyptový olej. Pridajte 5-10 kvapiek eukalyptu do hrnca s horúcou vodou, dajte nad neho svoju hlavu a inhalujte kým voda nevychladne.

Ak máte medzi svojimi známymi fajčiarov, ktorí ani cez nebezpečenstvo cigariet nechcú prestať fajčiť, pošlite im tento návod. Vďaka nemu by sa malo ich pľúcam neprestaviteľné uľaviť.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>