Rýchlo zabudnite na citrónovú vodu: Toto je nový hit na chudnutie a detoxikáciu

V poslednej dobe sa však svetom šíri ďalší úžasný recept, ktorý má údajne pre chudnutie a detoxikáciu tela ešte oveľa lepšie výsledky ako je citrónová voda. No a dnes vám naň prezradíme recept.

Nový recept na detoxikáciu a chudnutie

Ide o zmes vody, grapefruitovej šťavy a liečivej bylinky rozmarínu. O grapefruite je známe, že má výborné účinky na zrýchľovanie metabolizmu a spaľovanie kalórií.

Grapefruit taktiež na seba viaže mnohé toxické látky a pomáha ich vyplavovať z tela von, čím podporuje účinnú detoxikáciu.

Ak sa však grapefruit doplní o rozmarín, vznikne kombinácia, ktorá má ešte niekoľkonásobne vyššie účinky. Rozmarín vám prinesie jeden extra bonus navyše v podobe 2 krát lepšej pamäte.

Celkovo vám tento recept nielenže dramaticky zrýchli metabolizmus, ale k tomu vás ešte aj výborne občerství a dodá plno energie do života. Únava a vyčerpanosť sa tak stanú minulosťou.

Ingrediencie:

K tomuto receptu budete potrebovať nasledujúce suroviny:

  • 1 pohár (2 dcl) čistej vody
  • čerstvú šťavu z 1/2 grapefruitu
  • 1 gram sušeného rozmarínu, čo je necelá čajová lyžička

Postup:

Príprava je vskutku jednoduchá.

Zmiešajte všetky suroviny v pohári a hneď to vypite. Najlepšie je tento nápoj piť na prázdny žalúdok, aspoň 30 minút pred jedlom.

Užívanie

Užívať to môžete 1 až 3 krát denne, podľa toho, ako rýchlo chcete schudnúť a detoxikovať svoje telo. Pred každým užitím si vyrobte čerstvú dávku.

Dĺžka užívania nie je stanovená. Pre detoxikáciu sa odporúča aspoň 3 dni, pre chudnutie dovtedy, kým nedosiahnete vašu vytúženú váhu.

Neužívajte to však viac ako 3 krát denne, pretože maximálna denná dávka sušeného rozmarínu je okolo 4 až 6 gramy na deň a neodporúča sa ju prekračovať.

Aké výsledky očakávať a na čo si dať pozor

Zvyčajne počas 12 dní sa dosiahne úbytok na váhe okolo 5 kíl. Samozrejme, závisí to aj na tom, čo iné konzumujete, koľko sa hýbete a podobne.

Ak užívate lieky na cholesterol, kašeľ, krvný tlak, sedatíva, hormóny, lieky na srdcový rytmus, epilepsiu, zlepšenie erektilnej funkcie alebo lieky na alergie, tak sa o užívaní grapefruitu poraďte so svojím lekárom.

Grapefruit totiž môže uvedené lieky ovplyvniť, preto sa v uvedených prípadoch neodporúča ho konzumovať.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>