Rozlúčte sa so zlým dychom, zubným povlakom a baktériami v ústach vďaka jednej zložke

Nikto nemá rád zlý dych, ale ak ste ako ja, potom nie ste veľkým fanúšikom chemikálií nachádzajúcich sa v zubných pastách. A čo robiť?

Ako sa zbaviť zlého dychu

Namiesto zubnej pasty môžete ľahko použiť prírodnú zložku. Najlepší je olej, a podľa môjho názoru, je to kokosový olej. Kokosový olej je najlepší, pretože má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti.

To znamená, že pomáha zabiť všetky nežiaduce baktérie, ktoré môžu žiť v ústach.

Olej pomôže odstrániť baktérie z ústnej dutiny, ako aj toxíny a parazity. Táto metóda pomáha remineralizovať zuby a posilniť ďasná.

Budete potrebovať:

  • kokosový olej

použitie:

Dajte 1 polievkovú lyžicu kokosového oleja do úst. Nech sa roztaví. Teraz opláchnite ústa, najmä zuby, ale neprehĺtajte. Postup by mal trvať 5 až 20 minút. Potom vypláchnite ústa vodou.

To vám pomôže udržať zdravé zuby. Budete milovať túto metódu a čoskoro uvidíte výsledky. Niektorí ľudia používajú kokosový olej namiesto zubnej pasty, ale môžete ich použiť spoločne. Olej vás zbaví zápachu z úst!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>