Rozlúčte sa so sivými vlasmi. Použite na to zemiaky

Ako vyriešiť problém šedivenia vlasov? Keď sa objavia prvé šedivé vlasy, začneme cítiť tečúci čas a cítime sa zle. Naše sebavedomie klesá. Tento problém je však možné vyriešiť a nie je potrebné farbiť vlasy. Dnes budeme používať zemiaky na toto, skúste túto úpravu vlasov!

Domáca cesta pre šedivé vlasy

V dnešnej liečbe sivých vlasov budeme používať zemiaky, čo má každý z nás v kuchyni. Výsledky sa okamžite nezobrazia, ale časom budú viditeľné stále menej. Aplikujeme ošetrenie 2-3 krát týždenne, až kým sa nedosiahnu uspokojivé výsledky. Niekedy budete dokonca potrebovať niekoľko mesiacov na pravidelné používanie tejto metódy. Avšak stojí za trpezlivosť.

prísady:

  • 6 stredne veľkých zemiakov
  • 2 poháre vody

Umyte zemiaky a potom ich odlúpnite. Šupku odlúpnite do hrnca a nalejte vodu. Po privedení vody do varu znížte teplotu a varte 15 minút. Po uplynutí tejto doby nechajte ochladiť, a keď sa ochladí, uložíme odvar do pohára.

Keď večer umyjeme vlasy a nanášame kondicionér, masírujeme trochu vývaru do vlasov. Neumyjeme vlasy, necháme prirodzene vlasy vyschnúť. Môžeme k nemu pridávať éterické oleje, aby mali peknú vôňu.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>